Ел. инструментите. Консумативи.
stancho123 - специалист
Трябва ми куфар за инструменти.В момента имам този:
http://praktiker-online.bg/product/8382 ... ox-22.html
Но се разпадна вече за толкова години.Принципно ми е напълно достатъчен този куфар, но искам да мога да си прибирам и зегето, бормашината, флексчето и винтоверта вътре евентуално.И имам още едно малко куфарче в което си държа консумативите и принадлежностите за ел. инструментите.
Харесах си това, но пусто цената му е множко.
http://www.tashev-galving.com/054+STY+1 ... 0%BE%D0%B2
Какво мислите ще ми свърши ли работа?Някой друг вариант, но по-евтин има ли?
Има ли нещо практично в което да ги обединя?Исками се да си сложа всички инструменти и като ходя на вилата да го слагам в колата и готово, а не като сега да си нося инструментите в раници и пликове.
Илчо Илиев - майстор
Ами вземи си два куфара, хем по-лесно ще им намираш място, хем цената ще е по-поносима,макар,че съм виждал и по-ниски цени на тези куфари,е то и качеството ще е като за токова пари ,но....
Тоя, големия, да не е с инструментите,че толкова пари му искат, баси кожарите.....
marian1 - майстор
На битака ( понеже не си писал от къде си) в София идват чат пат разни търговци, които носят стоки от чужбина - там съм виждал подобни на този с колелцата - на цена от 50-60 лв - ама нещо рядко идват вече
shotik - майстор
Мога да ти предложа един стабилен английски куфар ,има колелца,дръжка за дърпане,шифър за заключване ,ползвал съм го няколко пъти за пътуване ,но за мен е голям ,но за това което ти пишеш-инструменти,машини,подръчни средства ще се съберат,сега размерите ги нямам ,за да ги напиша ,но имам снимки

Прикачен файл

CIMG1257 1.jpg

Прикачен файл

CIMG1256 1.jpg
CIMG1256 1.jpg (115.67 KиБ) Видяна 6518 пъти

Прикачен файл

CIMG1255 1.jpg
CIMG1255 1.jpg (89.64 KиБ) Видяна 6518 пъти

Прикачен файл

CIMG1253 1.jpg
CIMG1253 1.jpg (85.08 KиБ) Видяна 6518 пъти
stancho123 - специалист
От София съм.
А нови ли са или втора ръка(крадени)?
ПП Изпреварили са ме.Предпочитам нещо ново и предназначено за това, иначе и аз за сега си ги мъкна в куфари, раници и всякакви подобни, друго си е вътре да са ти подредени.
nikolson - майстор
Или в Баумакс, или в Метро имаше комплект три куфара за 32 лева. Ама тия инструменти в пластмасов куфар за пренос, забрави.
swissmad - специалист
Илчо Илиев написа:
.
Тоя, големия, да не е с инструментите,че толкова пари му искат, баси кожарите.....
Лошото е ,че е без инструментите :shocked:
Аз лятото си търсех куфар за ръчния циркуляр и намерих такъв какъвто ми трябваше ама беше 82 лева.Та се принудих да си поръчам една еврощайга и я приспособя за тая цел.Щайгата е такава с капак
[img]
Прикачен файл:
3873.jpg
3873.jpg (22.29 KиБ) Видяна 6506 пъти
[/img]
и е доста здрава.С един ремък за носене на рамо стана перфектна за циркуляра и ми излезна около 30 лева.
Ама тия инструменти в пластмасов куфар за пренос, забрави
Моите инструменти всички са в пластмасови куфари (къде оригинално ,къде приспособени) .Голямо удобство е при пренасяне на инструмента (предотвратява неволни удари и натискания).
jekasus - майстор
nikolson написа:
Или в Баумакс, или в Метро имаше комплект три куфара за 32 лева.
Не стават, дръжките им са калпави.
Лично се прекарах :-D
Chefo77 - майстор
Аз съм отявлен фен на Tayg, затова ще ти препоръчам комбинация 34 + 33 (това са номера на модели). Много корави, стъпваш на тях без грижи. Много добро заключване и система срещу случайно отваряне, няма как да го вдигнеш и да се отвори. Дръжката захваща долната част и не натоварва пантите при носене (при евтините цялата тежест я поемат пантите). А и цените не са много високи - за половината пари на Стенлито ще ги вземеш.
А имат и един много шантав модел - 2 куфара, като долния е с колелца, които стоят един върху друг и се откачат един от друг. Ако ти трябва само горния, вземаш само него :wink:
miliad - майстор
Ето едно предложение.http://www.tmt-elkom.com/product_info.p ... 89.Доволен съм имам два такива, един на 4г другия на 2г. Добре се представят.С прозрачните капаци трябва да се внимава, но дръжката е здрава.

Тема "Куфар за инструменти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: