• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Ел. инструментите. Консумативи.
Тани - модератор
В тази тема и този раздел ще се обсъждат техническите параметри на инструментите Parkside . Кога и на каква цена може да ги купите, може да обсъждате в темата Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix - инструменти?! 2014

Поради по-големия интерес към винтовертите Parkside , за тях е създадена отделна тема:

Винтоверти Parkside от Lidl

Подобни теми:

Инструменти от промоциите на Lidl

Инструменти Powerfix от Lidl
KnauFer - специалист
Имам перфоратор 1050 вата ,взех го за 100 лв. от lidl ,много здраво добиче,макар че доста загрява...
mitko64 - майстор
Миналата седмица ми се отвори време да пробвам голямата водоструйка на Parkside. Впечатленията ми са отлични- много добра сглобка, изпипана до всеки детайл. Измих клетката на кучето(от две години миех само с маркуч) издуха всички космаци, яко сплетени по мрежата и ъглите, направо светна. Обричих и прорасналите треви по настилката на двора. С треви с корени над 5мм, обаче не може да се пребори- издуха стъблото, но корена си стои. Като се оправи времето ще я пробвам и на килими с препарата на ниско налягане.
И аз ползвам от 2-ве и повече години акумулаторна отвертка на тази марка и съм много доволен от издръжливостта на уреда,сега си взех и пистолет за топъл въздух.
mitko64 - майстор
Имам едно питане относно дремелите. Купих такава машинка Parkside 160W и в комплекта има цанга Ф2,3 мм. На това чудо какво се слага, защото всички други консумативи са на 3,2мм? Упътването е на немски и английски но конкретно за тази цанга нищо не пише.
cakev79 - специалист
Аз до сега лично съм се въздържал да взимам от ел.инструментите защото не знаех,че има от къде да се взимат резервни части.Вече ще се заглеждам и аз в промоцийте.
greco93 - напреднал
"Лентов" шмиргел 240 W Parkside

Изображение
Изображение

Цена 60лв , 3 години гаранция, слабичък ми е,ако някой го иска, негов е !
stan73 - майстор
Щом не те устройва - можеш да им го върнеш. Те са сериозна верига.
plamski33 - помощник
greco93 написа:
"Лентов" шмиргел 240 W Parkside

Изображение
Изображение

Цена 60лв , 3 години гаранция, слабичък ми е,ако някой го иска, негов е !
купувам го колега павликени еконт цар иван асен пламен пенчев 0884692597
greco93 - напреднал
plamski33 написа:
greco93 написа:
"Лентов" шмиргел 240 W Parkside

Изображение
Изображение

Цена 60лв , 3 години гаранция, слабичък ми е,ако някой го иска, негов е !
купувам го колега павликени еконт цар иван асен пламен пенчев 0884692597
Колега извинявам се, шмиргела е върнат вече в Лидл.

Пп: Темата е за триене !
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Тема "Инструменти Parkside от Lidl" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: