• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
Ел. инструментите. Консумативи.
mitko64 - майстор
Иначе цените на батериите за компернасовите машинки ми се виждат доста добри.[/quote]
Сигурно са им добри, като ги свeря със сайта на Kompernass. https://www.kompernass.com/index.php?ro ... y&path=559 . поне 18 волтовите.
iivanov - майстор
crez написа:
stan73 написа:
Може,но смесването на естествени и синтетични масла и греси мисля е недопустимо.
Така е, но тук става въпрос за полусинтетика и минерално.Там е допустимо.
emkata1976 - помощник
Миналата седмица в Лидъл, пуснаха една оберфреза на Парксайд. Ако някой има същата за продаване, нека пише.
emkata1976 - помощник
Намерих. Благодаря на колегата teon, който ми даде нова машинка на същата цена.
:partyman:
mitko64 - майстор
Два дена яко напъвах оберфрезичката на Парксайд, та да споделя впечатления. Правих едни первази от чам- от двете страни фаски с големият R фрезер с лагерчето, а отдолу три паса с прав
R за дълбаене(перваза да стане като металните за разминаващи се нива). Около 35 л.м. летви направих, според мене добре се получиха. Фрезичката си е мощна, фрезовах на мах. обороти, но трябваше да усвоя копирането с лагерче на 2 м летви- малко си е като танц, да стане без прекъсване. С дълбаенето отдолу на перваза обаче имах неприятности, този ламариненият патралелен водач за нищо не става. Само се кълчи и огъва, канала върви накъде му падне. Та се наложи да позиционирам фрезата с една дъска, между две магарета и да усиля с дъсчици линеала, да се не къклчи. Та почнах ги, но не бях предвидил да изпадат триците- на всеки канал с отвертка вадех триците. Опуках летвите, разтурих импровизираната масичка и ми направи впечатление обаче, че като развъртам вала на ръка се чува леко ромолене, иначе луфт няма. Да не съм прегрял с тези трици лагера(те там се набиваха).
fore - майстор
Колеги пишете и в тази тема де !
al4o - специалист
fore написа:
Колеги пишете и в тази тема де !
И аз това имам предвид.Онези подробни снимки на верта по им отива да са тука :) Че като пекръстят онази тема на 2015г. и старата ще я забравят.Ако изобщо я прекръстят де :-D
fore - майстор
Абе в тоя форум ми направи впечатление че всичко което не се харесва на "някого" - заминава някъде там.
al4o - специалист
Посипвам си глвата с пепел и отивам в ъгъла :razz:
al4o - специалист
:sad: Грешка
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12

Тема "Инструменти Parkside от Lidl" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: