Ел. инструментите. Консумативи.
Здравейте,
спешно ми трябват ножчета за контурен трион (Pin end) в София. В практикер няма, казаха ми само, че имало голямо търсене... в баухаус съм виждал ножчета на проксон, но за съжаление не са pin end. Поръчах си днес от САЩ, но докато дойдат не мога да работя :axe: :axe: :rolleyes:
8180 - майстор
Купувал съм и в Бриколаж, но няма избор.
Свърших работа (преди 2-3год.) в един трудно казано магазин, но има доста неща и сравнително компетентни продавачи на бул. Сливница - посока центъра след ул. Отец Паисий. Има стълби към магазина на тротуара и няколко места за паркиране. Ако не, спираш в следващата пресечка - "Антим I".
Пак някъде там във времето имаше тема във Форума - по памет Колегите препоръчваха друг магазин - май на Подуяне или Сточна гара - потърси с търсачката.

Ако си много на зор - пиши на ЛС да опитам да ти подаря (ако мога) - зависи какво ще режеш - имам 5-6 разновидности. Някои не ми вършат работа - основно за плексиглас и ПВЦ съм търсил.
Маят трион има и "безпинов държач" (не е трудно да се сътвори), с който вариантите "Направи сам" са повече.
ttt - специалист
Добре ще е да си направиш държачи че тея с пиновете са кът.
Моите ножчета с пинове си ги взех от Баумакс като си взех и машинката.

Виж в http://www.kammarton.com/
те са вносители на BAHCO
8180 - майстор
Ето старата тема - има интересни неща. Разгледай:
viewtopic.php?f=35&t=18395&hilit=%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%BD+%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BE%D0%BD
ttt - специалист
Лелеее не само съм забравил че съм писал в подобна тема ... ами и идея за закрепване съм изнамерил от някъде ...
Благодаря много! :partyman:
Намерих ножчета в магазина до Отец Паисий - последните 2 комплекта. :prayer: 5 ножчета - 10лв... от САЩ 84 ножчета с транспорт, такси и тн. - 80лв... :mrgreen:
Темата съм я чел преди известно време, заради нея се реших да си взема контурния трион на scheppach 'deco flex' от ташев галвинг - много добра машина, препоръчвам я и аз!
Благодаря пак, успех на всички! :drinkers: :drinkers: :drinkers:
nautilus33 - майстор
Темата е малко стара, но да попитам, ако някой знае- има ли възможност да се ползват ножчета без щифтове на контурен трион. Понеже по-често срещаните са такива, а моят трион работи само с такива, с щифтове.

Тема "Ножчета за контурен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: