• 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
Ел. инструментите. Консумативи.
nikolov333 - майстор
ДА :partyman:
пишман_майстор - майстор
Стабилни са, пазарувал съм доста неща от тях .
radius - майстор
Даже ми върнаха парите за една машина, при все че не бяха длъжни все още да го правят.
prascho - майстор
Тъй като съм в крак с цените на М.., то едно от малкото изгодни неща в момента при тях е този комплект. За феновете на М12 серията. По единични цени на Николай излиза около 670-680лв (снимката е подвеждаща и комплектът не е с този куфар).

https://www.onlinemashini.bg/akumulator ... 6-ah/76549

П.П. Последно време си мисля дали няколко човека могат да се групират и да вземат комплект, който да си го разделят пропорционално спрямо единични цени :). Би излезнало изгодно, но е трудно осъществимо.
flameelement - напреднал
Имам Макита 9558HNRG. Наложи се на неудобно място да направя няколко среза на 2-3 мм ламарина. Вярно е, нямам опит, но на мен ми тежеше с една ръка да режа. Загледах 7-115, но разликата в теглото е 200грама. Та има ли наследник 6-115? Теглото му е 1,4кг и има регулиране на оборотите, което за втори шлайф би ме ползвало.
Благодаря!
mrsch66 - специалист
Колкото е по-лек полкова по-дълго трябва да стои на рафта в гаража или мазето китайците вече навиват ротори,статори и трансформатори с алуминий вместо с меден проводник и заменят частите на редуктора с сплави дето като го натовариш остават без зъби. :-D
ky-kyy - майстор
Малко тюрлюгювеч стана....Макитата която има е с 125 мм диск, а боша с 115.Разликата между 6-115 и 7 -115 е в мощността, а от там идва и в теглото.
Ал_ - специалист
А какви са отзивите ви за 9-125 S?
Chefo77 - майстор
9-125 S не беше ли моделът за инокс, с ограничени максимални обороти?
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28

Тема "Ъглошлайф хоби - препоръки за закупуване ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: