Ел. инструментите. Консумативи.
Здравейте имам проблем с ъглошлайф когато искам да го включва предпазителя на таблото на тока се изключва.
iliya_i - майстор
нед ное 27, 2022 10:21 amshiva4a_68 написа:
Здравейте имам проблем с ъглошлайф когато искам да го включва предпазителя на таблото на тока се изключва.
Има ъглошлайфи от 500 W до 2500 W
И бушони от 6А (1380W) до ......
Ако изключим случая мощен ъглошлайф - слаб бушон, ще трябва да го види някой, дето разбира от ток.
нед ное 27, 2022 10:30 amiliya_i написа:
нед ное 27, 2022 10:21 amshiva4a_68 написа:
Здравейте имам проблем с ъглошлайф когато искам да го включва предпазителя на таблото на тока се изключва.
Има ъглошлайфи от 500 W до 2500 W
И бушони от 6А (1380W) до ......
Ако изключим случая мощен ъглошлайф - слаб бушон, ще трябва да го види някой, дето разбира от ток.
нед ное 27, 2022 10:30 amiliya_i написа:
нед ное 27, 2022 10:21 amshiva4a_68 написа:
Здравейте имам проблем с ъглошлайф когато искам да го включва предпазителя на таблото на тока се изключва.
Има ъглошлайфи от 500 W до 2500 W
И бушони от 6А (1380W) до ......
Ако изключим случая мощен ъглошлайф - слаб бушон, ще трябва да го види някой, дето разбира от ток.да 2200w е мощен е.
Lutchezar - майстор
А колко ампера е предпазителя?
Само при включване на щепсела, или и при натискане на бушона пада предпазителя?

На ръка как се върти?
Последна промяна от Lutchezar на нед ное 27, 2022 1:41 pm, променено общо 1 път.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед ное 27, 2022 10:26 amshiva4a_68 написа:
Здравейте имам проблем с ъглошлайф когато искам да го включа завърта един два оборота и предпазител на таблото на тока изключва какво може да е причината благодаря.
gogo7777 - майстор
Интересна тема с интересни включвания.....ще я следя с интерес :)
Е, нищо ново под Слънцето.

Включва се новорегистриран, неориентиран във Форума, вероятно и не много на Ти, с "тея" работи и се случи обичайното.

Няколко опитват да помогнат, няколко имат свободно време и пари за семки...
kr1100 - майстор
нед ное 27, 2022 1:38 pmn_a написа:
нед ное 27, 2022 10:26 amshiva4a_68 написа:
Здравейте имам проблем с ъглошлайф когато искам да го включа завърта един два оборота и предпазител на таблото на тока изключва какво може да е причината благодаря.
О боже колко мъка и простотия има на този свят. :?
gogo7777 - майстор
Трифон П.Трифонов написа:
Е, нищо ново под Слънцето.

Включва се новорегистриран, неориентиран във Форума, вероятно и не много на Ти, с "тея" работи и се случи обичайното.

Няколко опитват да помогнат, няколко имат свободно време и пари за семки...
Семки лющи ЧШ
Мене ми е ясно, но шивач, ел-техник и ЧШ са добра компания....за туй се записах в темата :wink:

Тема "Ъглошлайф проблем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: