Ел. инструментите. Консумативи.
marin_ks - специалист
чет яну 24, 2019 7:52 pmgnt69 написа:
чет яну 24, 2019 9:45 ammarin_ks написа:
Здравейте, опитах няколко варианта, за да се подобри струята, но нищо не става. Все още си е така. Явно май май ще се отиде на вариант на нов накрайник и ще задам въпрос към някои сервиз откъде идва проблема. Ако някои се сети за нещо свързано с подобряването на работата на накрайника ще се радвам да го сподели и да опитам.......
Eто изгледай това видео. ЦЪК
Макар и със закъснение Благодаря,
нещата не се подобриха по никакъв начин опитах всичко каквото изкачи тук и от познати - нищо на никъде. Явно отиваме на най-сигурния вариант да търся нов лентов накрайник. (с конусовидния няма проблем)
Здравейте Майстори. Купих си водоструйка Кархер К7 премиум фул контрол плюс от Холандия. Работи точно няма и час и отказа тотално. С почукване от тук от там се опитва мотора да врътне,ама на,неще. Дори при включване в тока,мотора не врътва за момент. Опитах в оторизиран сервиз в Плевен,но ми я върнаха с думите,че е била произведена за западна европа и имало разлика в частите и производството. Някой може ли да даде съвет или ако се наема да я погледне и евентуално ремонт?
plamen6703 - майстор
Ако си опитвал в "Дикар консулт" https://dikarconsult.com/%D0%B2%D0%BE%D ... -plus.html не могат да ти свършат работа по ремонта, но не ми се и вярва да ти кажат подобна глупост, "че е била произведена за западна европа и имало разлика в частите и производството"
Виж тук във формата за контакти https://vimax-karcher.com/index.php?rou ... on/contact и попитай вносителят за вариант за ремонт на водоструйката :wink: !
Успех! :partyman:
sian - специалист
Не зная дали е глупост или не, но според мен е истина. Вярвайте ми, уж в ЕС сме равни ама някои са по равни. Доказано при храните и не само. Лично аз имам наблюдения върху автомобил закупен от представителството в БГ и втори такъв закупен за часи след катастрофа. Та този вторият е продаден първо в Германия и после идва у нас. Разликата е потресаваща.
ky-kyy - майстор
нед мар 10, 2019 7:57 pmsian написа:
Не зная дали е глупост или не, но според мен е истина. Вярвайте ми, уж в ЕС сме равни ама някои са по равни. Доказано при храните и не само. Лично аз имам наблюдения върху автомобил закупен от представителството в БГ и втори такъв закупен за часи след катастрофа. Та този вторият е продаден първо в Германия и после идва у нас. Разликата е потресаваща.
Прав си. Преди двайсетина години бях на гурбет в Дания...Нямаш си на идея, какви датчанки чуках.....Преди 10 години, строихме едно хотелче на слънчака и така се случи, че забърсах една датчанка. Ами, няма да повярваш....оказа се албанка..... :shock:
Здравейте колеги имам Водуструйка К7 Премиум 160Бара 600л/ч закупих я втора употреба оказа се видим проблем е изтекло масло отворих я смених 2 О пръстена на маслото и на водната помпа и видими поражения не видях от към бутала и клапани сглобих я и изпробвах.При пускане на водоструйката заработи все едно няма налягане прекъсваше не можеше да задържи налягане на пистолета ту тръгва ту спре.От там си помислих че е клапан но преди това проверих пистолета с накрайника оказа се че пистолета е 160Бара а Накрайника 140Бара.Взех от мой приятел 150 бара накрайник и проработи при завъртане на максимума пак прекъсваше.Оказа че мой друг приятел имаше същтата като тази даде ми оригиналните накрайници за 160Бара икогато я пуснах вадеше нещтожна струя може ли за съвет на какво сеж дължи това възможно ли е клапаните да са заминали без видими проблеми благодаря или има друг проблем .

Тема "Проблем с водоструйка Керхер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: