Ел. инструментите. Консумативи.
mobilis - специалист
Здравейте. Търсех по-еффтин перфоратор (смъртник) за домашен ремонт и попаднах на ето тази обява в продавалника - http://olx.bg/promotsiya-chisto-nov-per ... -i51102837. Hammer Drill - 75 лв. Пишат, че е 900 вата. Ясно е, че е китайско но дали ще изкара един ден работа? :-D
ivanovrg - специалист
Hammer Drill е на английския пазар (дрелка с чук)
в БГ му се вика перфоратор

а това е от онези ментета на бош и понеже вече свършиха балъците дето си ги копуват
са си ги поръчали с още по китайско име (ПЕРФОРАТОР)

гледах един отворен за ремонт
намотката на ротора беше по тънка от косъм
batvenko - специалист
Абсолютен смъртник.... Аз не бих рискувал. А и като чета отзивите под обявата ... ГОЛЯМА РЕКЛАМА бре..., че и Бош-а да си връщам .... Айде няма нужда от боклуци... Ти пък и работни дни търсиш от това недоразумение......
mobilis - специалист
Ааа мерси колеги (особено на ivanovrg). Ще търся нещо втора ръка.

Имам усещането, че коментарите в обявата самите търговци са си ги написали.
thinkpad - майстор
mobilis написа:
Имам усещането, че коментарите в обявата самите търговци са си ги написали.
Много ясно. Иначе аз имам една дрелка купена от Пени-то просто за шега. Проби 20-тина дупки в бетонки за дюбели за изолация. Взех я като на шега. Не знам колко ще издържи - ама за 20лв - толкова.
Chefo77 - майстор
Аз съм писал няколко пъти за колегата-късметлия, който си купи такъв "Бош" за 105 лева (5 лева за дитету) - много корава излезе. Че и добър удар има. Луд късмет. Опадаха му буквите и куфара се гъне като на дядо Марко уя, ама бачка. Не се знае докога обаче :) :)
moimoimoi - майстор
преди време бях направил некъв бартер за един такъв bocsh пишеше на него с лепящи се букви.
за дупчене и къртене работеше,бързо загряваше и замирисваше на прегряло.не го ползвах често,по скоро го давах да го ползват хора с 2 леви ръце,после и аз го подарих на някой.
един познат го има същия и след 2 години работа си е здрав,но при тези марки всичко е до късмет

Тема "Някой чувал ли е нещо за Hammer Drill?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: