• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
cakev79 - специалист
Първо да кажа,че днес видях в един магазин този малък перфоратор.
http://electron.bg/felisatti-rh18450er-p-297563.html
Марката за мен е непозната.Има ли някой някакви наблюдения за инструментите и.
prascho - майстор
не съм чувал за марката, но по характеристики изглежда доста слабичко.
nikolson - майстор
Славна марка, вече руска, произвеждана по цял свят (повечето в Китай). Впрочем, оберфрезите Фройд са вече собственост като марка на Интерскол/Казалс/Фелисати. Фройд произвеждат само режещи консумативи.
dragozow - майстор
Машините им са хубави, аз също продавам няколко модела. Собственика на българската фирма е много амбициозен и сериозен млад човек с идеи, бивш кадър на една от големите фирми за електроинструменти. Конкретно за модела, купуваш перфоратор на цената на бормашина. Ако няма да дупчиш по цял ден това е твоята машинка. Сервиза им е бърз и каквото да стане реагират бързо.
cakev79 - специалист
Да разбирам българска марка с китайски части.Имам спомен някакъв,че в един магазин ми казаха,че са испански.Аз имам два перфоратора и реално нямам нужда в момента от др,просто тоя ме впечатли с малките габаритни размери.Не със всеки можеш да дупчиш във 45см ниша :)
dragozow - майстор
Инструментите се водят испански. В днешно време не е лошо да са направени и в Китай. Казвам ти, аз ги продавам на клиенти без страх. Машините са си хубави и са профи серия.
batvenko - специалист
Четох, че марката е испанска, не съм работил с такива инструменти, но ми се виждат много тия
удари: 0 - 7500 мин-1 - май ще го докарат на ударна дрелка.
mitko64 - майстор
Мисля, че те имаха една бормашинка, пълно копие на нашата BR 100E- DF 10/350ER.Заглеждах преди време техен двувитлов миксер, но цената ми беше непосилна. Иначе перфораторчето изглежда леко и удобно и цената ми хареса.
kalpev - специалист
Марката е испанска, собствеността руска, електрониката в по-голямата си част се прави в Ботевград (тази на Sparky също), другото в Китай.
Качеството им си заслужава за цената, но не са и нещо толкова впечатляващо.
ebahti - майстор
Аз с 450W си чистя зъбите ! :-D
  • 1
  • 2

Тема "Felisatti-мнение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: