Ел. инструментите. Консумативи.
Andri01 - майстор
Безплатен обяд няма. Даже и сиренцето в капана се плаща. :)
Здравейте, нов съм тук , имам питане относно ударен акумулаторен гайковерт Парксайт 20 v , 400 NM на Лидъл и този който го рекламират масово по Фейса и интернет KRAFT WORLD 24 ватова батерия на 6 ампер часова и 850 N /m сила , дайте някакво мнение , ако сте наясно разбира се!!! Благодаря предварително!
Прикачен файл:
Screenshot_20211204-111547_Facebook.jpg
Прикачен файл:
Screenshot_20211204-111531_Facebook.jpg
Прикачен файл:
Screenshot_20211204-111715_Chrome.jpg
Lutchezar - майстор
Има го и с 8ач батерия...
https://www.kraft-shop.com/nemski-bezch ... aterii-24v
Търси клипчета и сравнения за този.
Иначе марката е световно неизвестна, явно е насочена само за нашия пазар...
Kumay - майстор
Имитация на Макита с лепенка Kraftworld! Бягай от такива измамници.
ESPACE - майстор
съб дек 04, 2021 1:19 pmLutchezar написа:
Има го и с 8ач батерия...
Aха, минала покрай 8Аh. За тези пари ако е наистина 24V няма да е повече от 2Ah. За да е истински 24V 8Ah трябва да има 18 елемента вътре които струват повече от цената на целия комплект. А тук за 120лв. дават и две батерии, ще падна. Много ми е интересно какво и колко са напъхали вътре.
Lutchezar - майстор
Естествено че и на мен ми е интересно. Също ми е интересно кой ги купува тези не знам как да ги нарека, неща?
prascho - майстор
При над 7 милиарда население, все някой ще купи.... :)
dido uzunov - специалист
съб дек 04, 2021 6:07 pmESPACE написа:
съб дек 04, 2021 1:19 pmLutchezar написа:
Има го и с 8ач батерия...
Aха, минала покрай 8Аh. За тези пари ако е наистина 24V няма да е повече от 2Ah. За да е истински 24V 8Ah трябва да има 18 елемента вътре които струват повече от цената на целия комплект. А тук за 120лв. дават и две батерии, ще падна. Много ми е интересно какво и колко са напъхали вътре.
През лятото имах достъп до едни такива винтоверти 24V-еднакви на външен вид, но с различни надписи и фантастични параметри. От любопитство измерих абсолютно всички батерии(22бр.) Показваха 12,4V до 0V. Как работят не мога да кажа.

Тема "Гайковеврти" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: