• 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Ел. инструментите. Консумативи.
Kirilpm - специалист
Мисля да не рискувам и да отида да им хванат по една ламаринка с точкова заварка,после за нея кабела направо с клемичка,минимално нагряване.Имам поялник 250W мисля че е,от българските с широка човка,има и регулиране,но ме съмнява че дори да не я повреди,многократно ще и съкрати живота на батерията.А като цяло от машинката съм доволен,за два дена си изкарва парите,особено като се ползва на по шибани места,преди имах маркова,но с алкални сменяеми батерии и нещо не ме грабна.Сега чакам да пуснат по-мощния модел.Благодаря на всички за съветите,утре ще потърся батерия с изводи и ако не намеря ще се правя на майстор :lol:
stan73 - майстор
И по-внимателно с акумулаторните батерии с литиева химия, че могат да бъдат изненадващо гадни !
kr1100 - майстор
[quote="hidrazin":
http://www.elimex.bg/product/16726/akum ... 18650.html
Само дето не знам колко ще са читави.
[/quote]
Не са напарих се.
hidrazin - майстор
kr1100 написа:
Не са напарих се.
Е ами значи правилно съм се усъмнил. Ако иска читави, да си вземе SAMSUNG, от пембените.
Имам такива и съм доволен от тях.
Акумулаторна батерия 3.7V 18650/2600mAh SAMSUNG
:partyman:
fore - майстор
250 вата мисля че е в повече.
Kirilpm - специалист
Ремонта е успешен,днес взех батерия от именитата марка Project,коятo за първи път чувам,но беше единственото,което имаха в магазин Panda в Бургас,а оттам до сега боклуци не съм взимал.Имаше си готови изводи и реших за да е още по ремонтопригодна машинката да ги направя с клеми.Заредих я и я изпробвах зарежда се за около 3 часа и половина и сама се изключва,без да грее като старата.Ако пак даде фира ще търся нещо по-качествено като батерия,за сега се държи добре и работи по-дълго.Благодаря на всички за съветите.
http://kirilpm.snimka.bg/photos-from-gs ... 4.35690046
tarlyo - специалист
Някой знае ли степените на 14В винтоверт , на какви нютони отговарят?
съб апр 11, 2015 7:25 pmjoroantonov написа:
Китаеца е на 12, а лидълския е на 10.8, ясно че китаеца има повече пауър, но 14.4 е на същата цена като малкия, така че може и него да го вкараш за сравнение. Митко е абсолютно прав - времето за зареждане и на двата модела е точно час.
нед мар 16, 2014 9:17 pmТани написа:
Винтоверти Parkside от Lidl
Подариха ми винтоверт на Парксайд 10.8 волта и установих че е правен в Enhell. Ако качеството му е като този който притежавам(защото батериите им са взаимозаменяеми) май ке съм отново разочаровам от поредната марка винтоверти. Вашето мнение относно този винтоверт на Парксайд?
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

Тема "Винтоверти Parkside от Lidl" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: