Ел. инструментите. Консумативи.
EDI - майстор
Тоя го имаше и в ТАШЕВ ГАЛВИНГ, ако не се лъжа.
piper4o - напреднал
Здравейте отново.Да се похваля-купих си циркуляра от Лидл. :finga: Голямо бързане,защото бяха само два броя.Точно в 8:00 отварят,но чакащите бяхме доста.След внимателен оглед ми се стори ,че конкуренция има и не се знае дали ще се вредя.Та влизам първи,с бърза крачка се отправям към щанда.Но...има препятствие -две палета,защото магазина се зарежда още.Зарязвам количката,бързам,взимам циркуляра на ръце(бах,как тежи),и го нося към количката.И при заобикалянето на палетата,.....си сецнах кръста.Ма съм щастлив! :rock:
След малко се заглеждам-двама дърпат останалият циркуляр и се гледат на кръв.
Какво е сецнат кръст пред успешна покупка.Разопаковах го,разгледах и пробвах.Ами-добре направен,няма луфтове,реже добре с фабричният диск.
Благодаря на всички отзовали се,след като го използвам повече пак ще пиша.
EDI - майстор
Голяма борба е била :lol: Честита машина.Провери си с един ъгломер /еталонен, ако имаш/ всички настройки за перпендикулярност - и на диска, и на масата, и на упорите.
profesionalist_wood - майстор
Честито за новата придобивка :lol: =D>
Вече сме двама с теб,дано групата да расте
EDI - майстор
Хубавото е, че можете да ползвате масовите дискове 210Х30, понеже отвора на вала е 30 мм.
mitko64 - майстор
То далаверата за дисковете беше скоро, в същата промоция когато пуснаха перфоратора- три броя с различен брой зъби за 20 лв. бяха(брошурата за 7 май). Аз си ги взех :supz: тогава. В Германия ги пуснаха тогава заедно с пендулата,а нашите голи дискове, добре, че се усетих тогава, че ще има и добавка към тях.
EDI - майстор
И аз се канех да си взема, ама забравих да ида до магазина. :? :lol:
CappY - специалист
Здравейте, търсих в нета мнения, но не намерих - затова ще попитам тук: Какво все пак ви е мнението за Evolution Rage3 ? Гледам конкурента му е бош PCM8S - разликата в цената е нищожна - а предимствата му по-малко. С Evolution-a получаваш +2 санта срез и диск които може да среже всичко и +800W по-мощен двигател? (до 6мм стомана)
Chefo77 - майстор
За малко повече пари бих взел Макита 0815.
CappY - специалист
Chefo77 написа:
За малко повече пари бих взел Макита 0815.
Малко повече - то е наполовина от цената отгоре. По-скоро гледам бюджет до около 500лв. Ще се ползва главно за дърводелска работа.

Тема "Избор на потапящ циркуляр с издърпване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: