Ел. инструментите. Консумативи.
piper4o - напреднал
Герунг циркуляр или ...?
profesionalist_wood - майстор
Ами работил съм им с цялата им гама,просто са боклук. Преди щях да се набутам с герунг ама добре че в предишната ми работа имаха такъв и се разхлопваше и се отказах. Засега съм доволен с моя. :roll: Доли Лидъл ще ти върнат парите да 1 месец ако не си доволен, и има 3 години гаранция. :rolleyes:
mitko64 - майстор
Ето го http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID ... e=НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР PZKS 1500 A1 . До седмица, две трябва да дойде и при нас. Старата му цена беше 222лв.
piper4o - напреднал
Дано да е скоро,че жената надуши ли парите.... [-X
nikolson - майстор
Ти скътвай по още някой лев, защото ми се струва, че няма да е на тази цена. Моделът е на Шепах, но е по-скъпият, с двойно накланяне. Другото е, че дискът е 210 мм. Моделът в немския онлайн Лидъл е с наклон само на едната страна май.
piper4o - напреднал
Парите са доволно "вкопани".А колкото по-хубав,толкова по-добре.Но кога ли ще го пуснат??!?
piper4o - напреднал
Между другото, писах на Лидл за циркуляра:
"Благодарим за Вашето съобщение от 08.07.2015. Бихме искали да Ви информираме, че желаният от Вас артикул НАСТОЛЕН ЦИРКУЛЯР PKS 1500 A1 е промоционален до изчерпване на доставените количества и не е включен в нашия постоянен асортимент. За съжаление трябва да Ви съобщим, че този артикул вече не е наличен нито в нашите филиали, нито в складовото дружество.

Благодарим Ви за разбирането и се надяваме, че и в бъдеще ще се доверявате на нашите продукти и ще можем да Ви радваме с разумни цени и добро качество."
Ще чакаме!
profesionalist_wood - майстор
Имаше един само че без изтегляне в Лидъл на Пещерско шосе в Пловдив. Свиркай на ZEDYCUS да погледне
piper4o - напреднал
Без изтегляне нещтЪ.
Решено е изтегляне -30 см.
Марката може да е компромис,но изтеглянето е задължително.
profesionalist_wood - майстор
Стискам ти палци. Можеш да си купиш от Германия чрез познат и той да ти изпрати по куриер

Тема "Избор на потапящ циркуляр с издърпване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: