Ел. инструментите. Консумативи.
rorik - специалист
Безопасна и лесна ли е работата с него?
Какво може да прави?
nikolson - майстор
Безопасна е, когато се спазват правилата за безопасна работа. Може да реже.
housedoktor - майстор
Безопасен е ако се работи внимателно.Накратко : държи се здраво,ползва се само по предназначение и се използват добри дискове.Внимава се ножа да не среже кабела или случаен предмет под ряза .Работи се само с изправен предпазител и е най -добре да се постави след като диска е спрял напълно да се върти .
kendal - специалист
Само така не Ви съветвам да го ползвате.А ако говорим сериозно, много полезна машинка е аз например си направих целия покрив на работилницата само с него.

Прикачен файл

ed53f7fa6a0d4c60b9f3fd5c63ade5fb.jpg
rorik - специалист
Благодаря на отзовалите се.
Предлагат сега в един магазин .Трябваше ми за нарязване на по тънки дърва. Но си спомних че едно времесе ползваха циркуляри с плотове,и въпреки по сигурното поставяне на дърва,дъски, нямаше човек, който работеше с циркуляр да не си е срязал пръстите,понякога и осакатил ръка.
За работата с ръчния ще трябва много внимание и сила .Явно аз няма да се справя, така че се отказвам от покупката.
VLADO66 - майстор
За дърва не е подходящ.
griffin - майстор
rorik написа:
Благодаря на отзовалите се.
Предлагат сега в един магазин .Трябваше ми за нарязване на по тънки дърва. Но си спомних че едно времесе ползваха циркуляри с плотове,и въпреки по сигурното поставяне на дърва,дъски, нямаше човек, който работеше с циркуляр да не си е срязал пръстите,понякога и осакатил ръка.
За работата с ръчния ще трябва много внимание и сила .Явно аз няма да се справя, така че се отказвам от покупката.
За работа с всички машини ти трябва да внимаваш, да мислиш с главата и да гледаш да не се разсейваш. На културистите им трябва сила машина която е добре настроена и с осъри консумативи реже почти сама :-D.

Тема "РЪЧЕН ЦИРКУЛЯР" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: