• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
mitko64 - майстор
Kumay го е казал , но да допълня- модела има и на конус(от края на 70-те, на тъста е такъв), има и на резба, по- късните модели. Има коментари в други теми, но огледай дали има фрезовано за ключ на шпиндела, да се ориентираш как да процедираш, според горните препоръки.
Kirilpm - специалист
За развиване на патронника има по-лесен чалъм,без да си чупим ключето на дрелката.Стяга се възможно най-големия Г образен шестограм в патронника и после чука и мамата по шестограма,нормалните патронници побират доста дебели шестограми.
Няма фрезовано за ключ на шпиндела явно е на конус но ме е страх да не чупя нещо
Kirilpm - специалист
Всеки кадърен стругар или шлосер ще го избие за нула време.Или ако има сервиз за ел.инструменти наблизо не се срамувай да отидеш няма да ти одерат кожата.
dido uzunov - специалист
Kirilpm написа:
Всеки кадърен стругар или шлосер ще го избие за нула време.Или ако има сервиз за ел.инструменти наблизо не се срамувай да отидеш няма да ти одерат кожата.
Миналата седмица и аз минах по този път само, че с един БОШ. Не можах да го сваля и отидох в сервиз. Купих си патронника от тях и за демонтаж и монтаж не ми взеха пари. Платих точно колкото струва патронника.
Как да си сменя лагерите на бормашината на ловеч от соца.
gnt69 - майстор
съб май 26, 2018 12:29 pmErnesto5070 написа:
Как да си сменя лагерите на бормашината на ловеч от соца.
Със разглобяване. Започни с отвертка винтовете по корпуса.
  • 1
  • 2

Тема "Как да сменя патрона на бормашина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: