• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
Chefo77 - майстор
Може, да! Не се бях замислял за това.
Бош си кръщават моделите с комуникация с "C" отзад. Прегледах GLM 50 C - изглежда кошмарно! Вероятно е перфектна ролетка, но направо ми се додрайфа от дисплея - пикселизирана графика в стил лош ранен цветен екран на мобилен телефон. Нещо с максимум 256 цвята. Смях в залата.
tehnik84 - помощник
Здравейте,

Избирам си лазерна ролетка.
Най-много за момента ми допада GLM 50 C на BOSCH.

Прочетох част от мненията по темата. Особено тези, които са за Бош-а.
Има ли още някой с отзиви за този модел, ако го е използвал?

Прегледах няколко клипчета в YTube. Намерих и едно ревю:
https://bashmaistora.bg/лазерна-ролетка ... ws256.html

Всичко за ролетката ми се струва много удобно и лесно за ползване. Така ли е?

Виждам, че темата е стара.
Ще съм благодарен, ако някой пише.

Поздрави!
нед апр 03, 2016 3:42 pmChefo77 написа:
Може, да! Не се бях замислял за това.
Бош си кръщават моделите с комуникация с "C" отзад. Прегледах GLM 50 C - изглежда кошмарно! Вероятно е перфектна ролетка, но направо ми се додрайфа от дисплея - пикселизирана графика в стил лош ранен цветен екран на мобилен телефон. Нещо с максимум 256 цвята. Смях в залата.
В ингелизкия амазон ти препоръчвам това:
https://www.amazon.co.uk/Rangefinder-Di ... way&sr=8-7

Понеже и аз проучвам такава покупка за тези пари това е дъ бест.
Поздрави.
Chefo77 - майстор
пон авг 26, 2019 2:05 pmtoi35 написа:
нед апр 03, 2016 3:42 pmChefo77 написа:
Може, да! Не се бях замислял за това.
Бош си кръщават моделите с комуникация с "C" отзад. Прегледах GLM 50 C - изглежда кошмарно! Вероятно е перфектна ролетка, но направо ми се додрайфа от дисплея - пикселизирана графика в стил лош ранен цветен екран на мобилен телефон. Нещо с максимум 256 цвята. Смях в залата.
В ингелизкия амазон ти препоръчвам това:
https://www.amazon.co.uk/Rangefinder-Di ... way&sr=8-7

Понеже и аз проучвам такава покупка за тези пари това е дъ бест.
Поздрави.
Не ми препоръчвай нищо, благодаря - Laserliner-а ми вече навърши 3 години :) Няма шанс да го сменя засега - прекалено съм доволен от него. А и това Хилти мери само линейни разстояния - квадратури тцъ.

tehnik84, има я в момента на 280 без аксесоари и на 295 с някакъв промокомплект на Wiha.
Virtex - майстор
Chefo77 как така си изневерил на Bosch :-D
пон авг 26, 2019 12:17 pmtehnik84 написа:
GLM 50 C на BOSCH.
Това е яка машинка. Смених няколко ( китайски и един зелен бош) с уж разни екстри и в крайна сметка взех GLM50C и според мен е по-добре и си заслужава цената. Като измерване всичките са точни, но като възможност за връзка с bluetooth другите бяха трагедия. Бош-а има и измерване на ъгъл, което работи по-добре от китайската. По-голям е от други, които имам но е нормален размер.

Моята специално я взех отвън и като цена беше доста по-добре от колкото е в момента.

Като цяло не ги ползвам професионално, това е гледна точка от игра с тях :-D
Chefo77 - майстор
ср авг 28, 2019 12:09 pmVirtex написа:
Chefo77 как така си изневерил на Bosch :-D
Аз многократно съм им изневерявал, дай всичко да ми е тяхно :)
Лазерлайнера са по-добри за нивели, а май и за рулетки ...
Virtex - майстор
Ценово - да.

За другото - не съм убеден. Бош-а като цена беше колкото лазерлайн тук поне по първоначални проверки. По принцип съм фен на друга марка, но bluetooth-a досега е най-адекватен в този ценови клас.
Chefo77 - майстор
Не говоря за цена. Говоря за сила, яснота и дебелина на лъча. Всъщност - ако имаш възможността да сравниш два близки модела на двете марки, сам ще се убедиш.
  • 1
  • 2

Тема "Лазерна ролетка - Laserliner, Bosch или ... ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: