• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
Ел. инструментите. Консумативи.
vasilevn - специалист
Искам да си купя водоструйка за домашно ползване но се чудя каква да бъде. В момента има на промоция в PRAKTIKER една на KARHER K 2.14 за 120 лв. Какво ште кажете за нея, или е по добре да си взема някой модел на BOSCH или B&D на близка до тази цена. Мерси предварително за съветите.
housedoktor - майстор
най-добрите са KÄRCHER-класика в жанра. Все пак сравни и параметрите им и си прецени
vasilevn - специалист
Има ли някакъв проблем с това че KARCHER са с пластмасова помпа. Иначе цените и показателите са близки
vasilevn - специалист
Да попитам маркуча който свързва водоструйката с чешмата трябва ли да е по специален или си е просто обикновен маркуч.
housedoktor - майстор
Едвам ли..те знаят какво правят .Виж и гаранционните условия и сервизите
skartalov - специалист
аз ония ден се чудех, но си взех по- скъпия KARCHER от 270 лв.

Хем е по- мощен, хем върви с допълнителни накрайници, като четка, кръг за почистване на под и др.

Много съм доволен. Мих колата 2 пъти, пода в цеха и т.н.
Супер мощна струя прави и много лесно се работи с него.

Вземи си и една туба 5L KARCHER препарат за безконтактно миене - супер е и мирише приятно.
housedoktor - майстор
Я аз съм се клонирал :lol: .Маркуче е хубаво да е армиран ,има и специални накрайници за бързо свързване,но си вземи от хубавите.
skartalov - специалист
Маркуч за чешмата няма в комплекта! Всеки си взима по избор.
А на моята KARCHER хубавото е и това, че маркуча под налягане който е е 6м.
vasilevn - специалист
На мен ми трябва да мия две коли по един път седмично и от време на време два килима така че не виждам смисъл от по мощна смятам че щте ми върши работа.
Армагедон - специалист
Вземи си Керхера, единствения недостатък на всичките водоструйки от клас "хоби" е че дюзата им е пластмасова и наличието на песъчинки във водата ги прецаква след време. Проблема съм го решил, като между крана и нипела съм сложил мрежичка, не че не предлагат за целта специален филтър на цена от 25лв.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Тема "Водоструйки KARCHER, BOSCH или B&D" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: