Ел. инструментите. Консумативи.
masteradmin - майстор
Има ги от дълго време но разбираш колко са полезни едва след като ги ползваш.

Прикачен файл

za3.jpg
za3.jpg (22.54 KиБ) Видяна 5512 пъти

Прикачен файл

za2.jpg
za2.jpg (17.89 KиБ) Видяна 5512 пъти

Прикачен файл

za1.jpg
za1.jpg (18.19 KиБ) Видяна 5512 пъти
masteradmin - майстор
Ето го и последния крясък със същата цел.

Прикачен файл

ver.jpg
ver.jpg (19.94 KиБ) Видяна 5509 пъти
leonardo_vd - модератор
:) Бош

Прикачен файл

07052006.jpg
ето по-доброто ГОТОВО решение
07052006.jpg (167.29 KиБ) Видяна 5501 пъти
Osiris - специалист
Първия крясък го скъсах преди два месеца а с последния на AEG още работя върши работа но трябва здраво захващане та почвам да си мисля за винтоверт с ъглова глава :?
velsi - Почетен майстор
Спомням си преди доста години...още нямаше такива екстри като ъглови дрелки и винтоверти. Скъса се един болт на баща ми на Москвича отстрани на двигателя на много гадно място. И трябваше да се разпробие. Ама нямаше как. И тогава ми хрумна гениална идея: завинтих един патронник на малкия ъглошлайф и стана работата. Иначе трябваше да се вади двигателя. Ето ви практично решение. \:D/
Duke_BG - специалист
velsi написа:
Спомням си преди доста години...още нямаше такива екстри като ъглови дрелки и винтоверти. Скъса се един болт на баща ми на Москвича отстрани на двигателя на много гадно място. И трябваше да се разпробие. Ама нямаше как. И тогава ми хрумна гениална идея: завинтих един патронник на малкия ъглошлайф и стана работата. Иначе трябваше да се вади двигателя. Ето ви практично решение. \:D/
само трябва да се има пред вид, че ъглошлайфчето трябва да има възможност за сваляне на оборотите, че при тия 10000 е малко гадно и рисковано да се пробива :)
velsi - Почетен майстор
Абе рисковано, знам, ама нямах друг избор. Тя и резбата ако питаш мене е друга, ама като си на зор....
Ribolovec2
На практикер гледах едни ръчни отверки с карданче. Подобно приспособление за автоматична не съм виждал.

Тема "Отверка за завиване на винтове на трудни места." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: