Ел. инструментите. Консумативи.
ben84 - специалист
Eбати психодиспансеро.
Скоро в mazeto влизали ли сте?
Там има повече смисъл в процентно съотношение, отколко в тоя прогнил форум.

Тука ми писна. Отивам в Дрис.бг. :butthead:
Hoвoceлckи - майстор
Да беше си мълчал. Сега всички дрисльовци от тук ще те полазим там :-D
plamen6703 написа:
bibinata написа:
Работя с апарат Dmig 520T, преди два дни по време на работа ме удари ток, много стабилно ме разтресе. Оказа се, че от някъде апарата е офазен и бие ток. Трябваше да довърша в срок обект и понеже с ръкавица не биеше ток продължих да заварявам като се пазех. Днес първо замириса на пластмаса и докато скокна да го дръпна от контакта изпуши тотално.
Ако може някой да сподели от какво може да бие ток и какво може да се е случило че да изгори ще се радвам да ми помогне.
ако се стигне до продажба за части пиши, няма да съжаляваш, а може и да съжаляваш :wink: :)
Колега, колко пари даваш за части за апарата, ако е активна офертата?
plamen6703 - майстор
bibinata написа:
plamen6703 написа:
bibinata написа:
Работя с апарат Dmig 520T, преди два дни по време на работа ме удари ток, много стабилно ме разтресе. Оказа се, че от някъде апарата е офазен и бие ток. Трябваше да довърша в срок обект и понеже с ръкавица не биеше ток продължих да заварявам като се пазех. Днес първо замириса на пластмаса и докато скокна да го дръпна от контакта изпуши тотално.
Ако може някой да сподели от какво може да бие ток и какво може да се е случило че да изгори ще се радвам да ми помогне.
ако се стигне до продажба за части пиши, няма да съжаляваш, а може и да съжаляваш :wink: :)
Колега, колко пари даваш за части за апарата, ако е активна офертата?
Ти би ли дал пари за нещо, което не си виждал и не знаеш в какво състояние се намира? Дай снимки да го видя и ако представлява интерес ще ти кажа какво бих дал. Желаетелно на л.с тук не е място за пазарлъци.

Тема "Проблеми със заваръчен апарат." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: