Ел. инструментите. Консумативи.
ESPACE - майстор
Така както чета единствения с изгърмяло нещо в темата е Бибината, яко изгърмяло при това :lol:
Keresteliev - специалист
bibinata написа:
.... Да ходят да го духат останалите, ...
Ako има какво!

:lol:
gogo7777 - майстор
bibinata написа:
.... преди два дни по време на работа ме удари ток, много стабилно ме разтресе......
Виждаме......Махни гуменяците с които заваряваш и си купи заваръчни обуща. Сърдечните масажи ще намалеят.
plamen6703 - майстор
bibinata написа:
Работя с апарат Dmig 520T, преди два дни по време на работа ме удари ток, много стабилно ме разтресе. Оказа се, че от някъде апарата е офазен и бие ток. Трябваше да довърша в срок обект и понеже с ръкавица не биеше ток продължих да заварявам като се пазех. Днес първо замириса на пластмаса и докато скокна да го дръпна от контакта изпуши тотално.
Ако може някой да сподели от какво може да бие ток и какво може да се е случило че да изгори ще се радвам да ми помогне.
Гледам, че по темата ти вече се е включил сопола, очаквай включване и от един гугъл шимшерик с огромен брой акания във форума :lol:
Както те е посъветвал колега "lov" , който е един от малкото във форума разбиращи и работещи на терен специалисти в тази област, снимай апарата и покажи да се види какво е положението. Офертите за ремонт са ти добре дошли и дано стане работата, но ако не стане може да получиш и добра оферта, ако решиш да го продадеш за части. Топката е в твоето поле, ако се стигне до продажба за части пиши, няма да съжаляваш, а може и да съжаляваш :wink: :)
Недей да ме подценяваш. Веднага разбрах кои са майсторите и кои общаците в темата :lol: Благодаря ти, благодаря и на Лов и на zz_стефанов. За другите аз с общаци на една маса не сядам и техните мнения не ме касаят :lol: Утре отива за ремонт, за части към момента дори не мисля да го дам. Интересно какво може да се вземе от него като части :wink:
gogo7777 - майстор
А!.......Пламенчо :)
Продавам изгоряла ютия на части. Ако те интересува на ЛС.

А! и разложкия векторен железар се появи. :lol:
zz_stefanov - майстор
Моля, няма защо. Аз електрожени не поправям. Всъщност не се знае, може и да поправям :cool:
toolegittoquit - майстор
bibinata написа:
За другите аз с общаци на една маса не сядам и техните мнения не ме касаят :lol: Утре отива за ремонт, за части към момента дори не мисля да го дам. Интересно какво може да се вземе от него като части :wink:
Стига шизофрения! Ти си пламен, престани да пишеш от 10 профила. Изказването за общаците точно ти Пламене беше го дал другаде. Сам се издаде.
Егати параноиците и откачалките дето пишете :lol: Аз съм Елвис Пресли ето ти доказателства https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/4527871 :lol: :lol:
gogo7777 - майстор
Елвис не си, за Хитър Петър не ставаш....по-скоро си Бай Брадър

Тема "Проблеми със заваръчен апарат." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: