Ел. инструментите. Консумативи.
nautilus33 - майстор
Здравейте,
някой може ли да каже дали е имало шайба на мястото на оранжевото парче и ако да може ли да се замени с друга, изрязана от по-дебела ламарина? Или са някакви по-специални тези шайби. Или може и от по-дебела вътрешна гума да се озреже една.

Изображение
toshetozaz - специалист
Най-вероятно си искал да прикачиш снимка.Защото няма как да разберем за кое оранжево нещо говориш. :)
lov - майстор
То снимка има ама ти не я виждаш явно.
Аз за сега си мълча щото имам друг модел и не разбрах защо иска да подлага някакви шайби. имам съмнения че е затрил другата плашка която е под диска и за това не може да стегне добре. та ако направи подробни снимки в разглобен вид можем да гадаем дали липсва нещо.
EDI - майстор
Може да е сложен по-тънък диск.
lov - майстор
Тънък колко да е при този диаметър :? Не би трябвало да е кат бръснарско ножче. Толеранса за притягане трябва логически да е поне 0,5мм. Нещо объркано има ми се струва.
п.п. Еди а може и да си прав. Ако ползва преходна втулка и тя е малко по дебела от диска. И плашките стягат нея а диска си остава свободен. :)
EDI - майстор
Да, нещо такова имах предвид.
toshetozaz - специалист
lov написа:
То снимка има ама ти не я виждаш явно.
Извинявам се ,проблема е в моя телевизор.
Andri01 - майстор
Аз от кога ти разправям да го махаш този "Електрон",ама ти - не,та не!! :partyman:
nikolson - майстор
Оригинално, трябва да е една фланшова гайка с широка периферия.
nautilus33 - майстор
Така го взехме, и не знам дали въобще е имало нещо, понеже като гледам рекламния клип в ютюб за този модел, ми се струва, че всичко си е там. Но може, и се надявам Еди да е прав. Но тъй като не е при мен в момента, ще видя да погледна и кача снимки. Но няма да е тези дни.

Тема "шайба за диск на ръчен циркуляр" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: