Ел. инструментите. Консумативи.
turbobiit - напреднал
Искам да си купя полир машина за пастиране на коли.Ще се ползва 2 пъти годишно.С оглед на това ще е някакъв ефтин вариант.Спрял съм се на райдер PD-PC04,който в момента е на промоция.Заслужава ли си ниската цена.В олх попаднах на обява на такава машина само че Спарки.Продавача твърди,че е орегинал.Била ограничена серия за износ с увеличена мощност.Нямат гаранция.Предполагам са менте.Това е обявата.
https://www.olx.bg/ad/polir-mashina-spa ... 6NboF.html
plamen6703 - майстор
turbobiit написа:
Искам да си купя полир машина за пастиране на коли.Ще се ползва 2 пъти годишно.С оглед на това ще е някакъв ефтин вариант.Спрял съм се на райдер PD-PC04,който в момента е на промоция.Заслужава ли си ниската цена.В олх попаднах на обява на такава машина само че Спарки.Продавача твърди,че е орегинал.Била ограничена серия за износ с увеличена мощност.Нямат гаранция.Предполагам са менте.Това е обявата.
https://www.olx.bg/ad/polir-mashina-spa ... 6NboF.html
Пред двата варианта избери Райдера, нова машина с търговска гаранция...
turbobiit - напреднал
Гаранцията при мен е задължителна,защото съм си малко карък от към машини.Горя ги като за световно.Вярно в началото купувах само китайчета,по разбираеми пречини.После каквото изгори замествах с профи.Но с другите машинки ползвам много често,а тази за 2 пастирания мисля,че ще издържи поне гаранцията.Чудно ми е как тази машина,ако не е менте е на половин цена.А ако е менте,защо производителите,не само на тази марка не взимат мерки против производители,вносители и търговци на копието.
stridata - специалист
Аз имам Спарки взето от Ташев и Галвинг и вече 4 години го смазвам от полиране. Във фирмата ни също има 5-6 спаркита и не създават пробелми. Това от ОLX е съмнителна работа, не бих рискувал. SPARKY PMB 1200CE е модела....
turbobiit - напреднал
Sparky си е Sparky.Цената ме отказва.Китайче ще е.Няма да е за профи работа.
Kumay - майстор
Това в ОЛХ изобщо не е Спарки!
Докладвайте го за нередност! Аз го направих. :axe:
bat_danio - специалист
Да от ментета дето не приличат е даже на снимките има 2 машинки снимани а не една и съща....(виж редукторните кутии)...2500Вата :lol: :lol: :lol: ..

Тема "Полир машина" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: