Ел. инструментите. Консумативи.
mitko64 - майстор
Пише че нямат в момента бройки, само със заявка https://www.tashev-galving.com/ETS61525 ... 0%B5%D0%BB .
Kumay - майстор
Планката, която ти е посочил колегата е подбита - съчмата е направила легло. Затова винаги имаш удар.
Смени само нея.
martinino - напреднал
Стотинки са ги гледам тъй или иначе ще поръчвам ще ги поръчам и двете също така се чудя тия четки да ли ще ги намеря
Kumay - майстор
martinino написа:
Стотинки са ги гледам тъй или иначе ще поръчвам ще ги поръчам и двете също така се чудя тия четки да ли ще ги намеря
Не съм прочел поста, че няма четките.
Има ги! Номерата им са 154137 и 154138. В схемата, която дадох са си тези номера.
martinino - напреднал
Двете различни ли са?
martinino - напреднал
Интересното в случая е че тези два номера не ги дават за BUR 150E а за другите и започвам да се чудя къде е грешката и защо ги дават две различни
Kumay - майстор
Две различни са, защото едната има изключвател. При Спарки не са на комплект, а на бройка.
Взимай тези, които ти казах!
martinino - напреднал
Поръчах двете четки както и планката и копчето дето се включва дрелката одеве ги поръчах звъннаха малко по късно казаха че утре са при мен браво на ташев галдинг бързаци дано стане мойта дрелчица като нова и БЛАГОДАРЯ за съветите на всички
martinino - напреднал
Разбрах защо е седяло постоянно на чук листовата пружинка беше излязла пууу докъто разбера от каде доста се почесвах ))))) и после съчмата пустата каде и е мястото общо взето голямо пулене беше )))))) ама стана май още не съм проверил)))

Тема "спаркито не работи" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: