• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
nikolov333 - майстор
За да не отварям нова тема да разровя малко тази, понеже моя е подобен модел.. Инверторен мотогенератор Hyundai HY1000 SI на 5-6г.но сигурно няма и два дена работни.. Още в началото като го купих правеше проблем със свеща, като поработи час два без товар в еко режим и я зацапваше, в следствие на което почва да гасне и трудно пали.. Понеже не го пратих за ремонт докато си беше в гаранция, а сега ще ми се налага да го ползвам по предназначение по-често, ми се ще да го "стегна" и да му направя профилактика, но не знам къде ще му търся сервиз, ако цапането на свеща продължи. Писах на търговците от които го купих, но не дават признаци, че ще отговорят..

dragozow - майстор
Мтд България ги внасят, не пиши имейли, обади им се. Сервиза им беше в Карлово и нямат части на склад. Казвам ти го от първа ръка, защото мой колега ремонтира и монтира чат пат техни генератори. Тази марка не е корейски Хюндай, а са си дали името да го лепят по разни китайци. Съмнява ме да имат карбуратор или бобина на склад.
liverpool-64 - специалист
Мотофрезата ми е MTD ,миналата пролет при първото палене за годината счупи сегмент. Беше в гаранция и я закарах в магазина откъдето я купих,момчето ми каза,че ще я прати в Карлово ,там им е бил сервиза и след една седмица пристигна ремонтирана,записано в сервизната книжка какво е сменено и досега нямам проблем. Явно е читав сервиза. =D>
nikolov333 - майстор
Мерси.. Ще им потърся контактите, че в Практис питах за сервиз на МТД и ми казаха, че правят само Райдъри.. :-D :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Бюджетен инверторен генератор за ток..." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: