Ел. инструментите. Консумативи.
reingar-x - специалист
Здравейте на всички,имам питане наскоро разглеждах акумулаторните инструменти на dewalt.И забелязах,че има акумулаторни машини 18 и 20 волта,въпроса е каква е тази разлика и взаимозаменяеми ли са батериите и зарядните?Примерно имам гайковерт,който е 20 волта,ще мога ли да го ползвам с 18 волта батерия и зарядно?
Chefo77 - майстор
Не би трябвало да има проблеми. Двете означения би трябвало да са на една и съща серия. Промениха изискванията за обозначаване на волтажа на акумулаторните инструменти.
Kumay - майстор
Едни и същи са.
За Щатите всичко е по-! :lol:

П.П. Имам 5.0 Ah на промо цена.
reingar-x - специалист
Харесал съм си,акумулаторен гайковерт на 3/4 квадрат,но го има май само на 20 волта.Към колегата Николай,има ли го това изделие на Нашия пазар,и каква е цената на бодито само?
Kumay - майстор
reingar-x написа:
Харесал съм си,акумулаторен гайковерт на 3/4 квадрат,но го има май само на 20 волта.Към колегата Николай,има ли го това изделие на Нашия пазар,и каква е цената на бодито само?
Този модел не го намирам изобщо в Европа. :?
Virtex - майстор
18V и 20V са едни и същи, просто едното е за американският пазар.

Всички варианти са заменими - може "18V" батерия на 20V уред и обратното. Някои от батериите имат само "американско" означение, но са идентични с европейските такива.

3/4 Impact Wrench-а като параметри е идентичен с 1/2, само е по-тежък. Т.е. освен ако не ти трябва точно 3/4 може да се ползва и 1/2 версията DCF899
reingar-x - специалист
Благодаря за отговорите,предложиха ми само бодито и понеже имам ударни вложки на 3/4 се чудех.

Тема "Акумулаторни инструменти dewalt 18-20v?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: