Ел. инструментите. Консумативи.
ESPACE - майстор
А има ли Bosch при който да я няма тази "екстра"?
fox_vt - майстор
Макита. Фирмените са такива и едно старо хитачи но макитата си е макита, що се отнася до перфоратор. За къртач мак сме със макита и хитачи ,второто има по голям удар.
jekasus - майстор
Kumay написа:
при всички модели на Makita
Колко е цената на ключа за 2470?, че за Бош 2-28 ме накара де се почуствам излъган...
Kumay - майстор
jekasus написа:
Kumay написа:
при всички модели на Makita
Колко е цената на ключа за 2470?, че за Бош 2-28 ме накара де се почуствам излъган...
Прекъсвача струва 23.92 лв.
Превключвателя на режима на работа 2,40 лв.
Четките 4,28 лв...
Колеги, взех Макитата и скоро ще я пробвам. Благодаря за активността ви. :wink:
kozl - майстор
BOSCH - Чираче; Sagittarius63

MAKITA - plamen6703; Chefo77; Чираче; redbox; Sagittarius63; fox_vt; Hun7er13; kozl
Virtex - майстор
Скоро темата ще се слее с тази :

viewtopic.php?f=54&t=13063

Даже може да се сложи статистиката в първият пост, след като има и такова нещо във форума :-D
kozl - майстор
Virtex
А-а-а-а-а-а-а-а-а-а не мой така.
Тази тема е конкретно за две марки, а предложената от теб тема " Заглавие: Какъв перфоратор?" е мноо по-широка. Или иначе казано когато някой се е конкретизирал м-у Bosch и Makita, ти искаш да го разсейваш с некакви Райдъри, Парксайдове, Енхели, Скилове, Спаркита, Манесмани, Кресове, Девалти, Метабо, Хитачи че даже и Хилти :shock:
Virtex - майстор
нали уж идеята е да се дискутират там всякакви перфоратори...Включително и тези на Bosch и Makita.

Макар и пред свършен факт:
Лично аз няма да го разсейвам с изброените от теб... дори и с тези от първият пост, но това е друга тема :-D

Тема "Перфоратор Bosch или Makita" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: