Ел. инструментите. Консумативи.
Купих си Зеге модел " Raider RD-JS27" за 59,90 лв. на 14.09.2016. Работих с него на 28 и 29.09.2016 и му се повреди движещия механизъм, точно когато имах нужда от него. От ремонтираха го, като отбелязаха като дефект: "зъбно колело". Наложи се пак да го ползвам на следващата година, и на 14.07.2017 отново се повреди движещата част - поправиха го със забележка отново: "зъбно колело". На 05.04.2018 отново излезе движещата му част от строя, тоя път ми го върнаха с Протокол в който пише: "Счупен държач на ножа, Щосел, корпус, изронени зъби на ротора и зъбното колело. Машината е ползвана не по предназначение.Във връзка с горното, сервиза отказва гаранционен ремонт."
Не знам дали общо му се събират 50 часа работа на това Зеге? Затова ви съветвам, изберете си някаква по-сериозна марка, или поне да не е китайска!
plamen6703 - майстор
Райдер ли са виновни, че не знаеш как се ползва "зеге" :-D
Andri01 - майстор
Ползвам същи я"Райдър" от някъде началото на 2017-ма. Бачка си без грешка! Ама и той дефектен: иска си нови ножчета през 5-6ч работа !:(
iivanov - майстор
50 часа работа хич не са малко . :?
Пък и колкото дал , толкова взел .
Chefo77 - майстор
КЗП биха действали по-адекватно, отколко цъканията във форума :wink:
muhala - майстор
Аз пък работя с един JS17 от поне 10 години. На една къща и два апартамента сме направили ламинат с него. После нарязах на един апартамент дограмата с него. Счупих му държача при рязане на входната врата. Купих нов държач за 6лв. Доволен съм.
torbalan - Дървен философ
С марки, като Rider е на късмет. Някой път се случи да работят дълго и безотказно, но в повечето случаи са греда...
jgt - специалист
torbalan написа:
С марки, като Rider е на късмет. Някой път се случи да работят дълго и безотказно, но в повечето случаи са греда...
Същото бих казал и за зеления Бош.
5-6 инструмента на марката имам и нито един не мога да похваля.
(или пък съм голям карък - лазерен нивелир с грешка към 11-12 градуса)
torbalan - Дървен философ
jgt написа:
...(или пък съм голям карък - лазерен нивелир с грешка към 11-12 градуса)
Не мисля, че си карък.

Тема "Не купувайте Зеге Raider RD-JS27" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: