Ел. инструментите. Консумативи.
АБВ потребител - специалист
Здравейте,имам един въпрос отностно един нов ъглошлайф Макита, който намерих в обявите на базар.бг. 2200вата за 120лв,възможно ли е да е менте,като гледам в магазините цените са от 300лв нагоре на същите модели. На снимките изглеждат истински.Някой купувал ли си е подобна машина???? Благодаря!
stan73 - майстор
Най-вероятно е менте.
plamen6703 - майстор
АБВ потребител написа:
Здравейте,имам един въпрос отностно един нов ъглошлайф Макита, който намерих в обявите на базар.бг. 2200вата за 120лв,възможно ли е да е менте,като гледам в магазините цените са от 300лв нагоре на същите модели. На снимките изглеждат истински.Някой купувал ли си е подобна машина???? Благодаря!
Със сигурност е поредното менте, пази се от такива обяви с примамлива цена, че после боли като ти изгори джоба! :partyman:
nikolson - майстор
Нека позная, продавачът е от:
1. Хасково
2. Пловдив
3. Севлиево
Virtex - майстор
Това вече не е критерий - пишат едно място в обявата, изпращат от друго. Виждал съм фалшиви уреди и от други градове, дори по-малки. Реално ги пращат от едно място, така че обявите из ОЛХ за такива цени са ментета, независимо от мястото :)
АБВ потребител - специалист
Да ,аз се осъмних но да питам,помислих си че са крадени някакви, но щом работят по тази схема ясно.Смятам да си сменя двата шлайфа с Макита.
Chefo77 - майстор
Обърни се към Ники (Kumay) - ще ти направи оферта, на която не можеш да устоиш :lol: :lol: :lol:
plamen6703 - майстор
АБВ потребител написа:
Да ,аз се осъмних но да питам,помислих си че са крадени някакви, но щом работят по тази схема ясно.Смятам да си сменя двата шлайфа с Макита.
Ако приемем, че това са крадени инструменти, би ли си купил краден инструмент?
Знаеш ли колко хора с мисълта за далаверата, че купуват крадени бензинови резачки "Щил" изгоряха с пари и напълниха гушите на "тъмнозелените". :partyman:
DMN - майстор
АБВ потребител написа:
Да ,аз се осъмних но да питам,помислих си че са крадени някакви, но щом работят по тази схема ясно.Смятам да си сменя двата шлайфа с Макита.
Е, то ако е менте, пак си е крадено от оригинала, ама щом мисълта, че е крадено те успокоява :-D(майтап) .
Сега вече без майтап - крадците трябва да се наказват много строго, особено за такива неща - крадени вещи.
Все пак - не стана ясно - някой срещал ли е менте на тази марка?
Virtex - майстор
На коя ? На почти всички има ментаци - Makita, Hitachi, Bosch, DeWalt, Спарки.

Иначе някои от обявите ги пишат като "купени от фалирала строителна фирма без гаранция", затова и са с толкова ниска цена :-D :-D

Изглежда новата тенденция е да се продават като "малко използвани" машини

Тема "Ефтин Ъглошлаиф 2200w" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: