Ел. инструментите. Консумативи.
plamen6703 - майстор
Относно инструментите, трябва да знаеш, че и най-калпавият инструмент в ръцете на занаятчия е инструмент!
В ръцете на негодник и най-добрият инструмент може да се окаже ненужно желязо :-D Диодната лента е една х*ня-муйня, която не си заслужава вниманието да се обсъжда и може да създаде затруднения само на тези, които "поят", тези които запояват изобщо не се впечатляват от такива откровени глупости! :partyman:
gibson58 - специалист
пет окт 12, 2018 4:45 pmplamen6703 написа:
Относно инструментите, трябва да знаеш, че и най-калпавият инструмент в ръцете на занаятчия е инструмент!
В ръцете на негодник и най-добрият инструмент може да се окаже ненужно желязо :-D Диодната лента е една х*ня-муйня, която не си заслужава вниманието да се обсъжда и може да създаде затруднения само на тези, които "поят", тези които запояват изобщо не се впечатляват от такива откровени глупости! :partyman:
ГоУем си!
plamen6703 - майстор
пет окт 12, 2018 5:23 pmgibson58 написа:
пет окт 12, 2018 4:45 pmplamen6703 написа:
Относно инструментите, трябва да знаеш, че и най-калпавият инструмент в ръцете на занаятчия е инструмент!
В ръцете на негодник и най-добрият инструмент може да се окаже ненужно желязо :-D Диодната лента е една х*ня-муйня, която не си заслужава вниманието да се обсъжда и може да създаде затруднения само на тези, които "поят", тези които запояват изобщо не се впечатляват от такива откровени глупости! :partyman:
ГоУем си!
Малък си да ме оценяваш :-D ! :partyman:
gibson58 - специалист
пет окт 12, 2018 5:24 pmplamen6703 написа:
пет окт 12, 2018 5:23 pmgibson58 написа:
пет окт 12, 2018 4:45 pmplamen6703 написа:
Относно инструментите, трябва да знаеш, че и най-калпавият инструмент в ръцете на занаятчия е инструмент!
В ръцете на негодник и най-добрият инструмент може да се окаже ненужно желязо :-D Диодната лента е една х*ня-муйня, която не си заслужава вниманието да се обсъжда и може да създаде затруднения само на тези, които "поят", тези които запояват изобщо не се впечатляват от такива откровени глупости! :partyman:
ГоУем си!
Малък си да ме оценяваш :-D ! :partyman:
Виждам ,че продължаваш да пишеш заядливо и извън тематиката,което говори само за себе си за някакъв комплекс,който си намерил тук за удобно да избиеш.Видял си ,че някой си казва ,че ще се учи и ти големия майстор реши веднага да се покажеш на светло.Явно ти си се родил научен.За какви занаятчии изобщо говориш =D> и даваш неуместни примери, след като става дума за домашно /любителско ползване и максимално улеснение.Естествено ,че когато някой се учи ,калпавият инструмент ще му е ненужна пречка и търсенето на подходящ такъв ще ядоса някой негодник с комплекси.Това ,че ти можеш евентуално работиш с поялник ,не значи,че друг не може да работи добре с други инструменти при това по-добре от теб.Аз съм на твоя територия сега ,но виж ако седнеш на компютър мога да ти покажа набързо как ще изглеждаш смешна и жалка картинка .Както и да е, успех в живота и не ми спами темата повече. И наздраве :drinkers:
plamen6703 - майстор
Когато някой се учи не идва като теб за акъл и акъл да дава, а се учи. Ти почна да ме учиш, че не се запоява, а се пои и ти искаш да поиш, а не да запояваш :cool:
Нямам нищо против да поиш, аз ти показах с какво е добре да започне човек да запоява! Разбрах, че имаш комплекси на тази тема и ти трябва инструмент да си избиваш комплексите, не да си вършиш работа.
На компютър не сядам, че съм тежък и ще го смачкам, но ако отворя компютър за ремонт, ще гледаш на лудо и ще се чудиш как така се ремонтират модули, които такива като теб могат /не могат/ само да сменят с нови и действията им са тип "папагал" :cool:
Лека и доходна и каквото търсиш за поене дано го намериш! :partyman:
gibson58 - специалист
пет окт 12, 2018 6:11 pmplamen6703 написа:
Когато някой се учи не идва като теб за акъл и акъл да дава, а се учи. Ти почна да ме учиш, че не се запоява, а се пои и ти искаш да поиш, а не да запояваш :cool:
Нямам нищо против да поиш, аз ти показах с какво е добре да започне човек да запоява! Разбрах, че имаш комплекси на тази тема и ти трябва инструмент да си избиваш комплексите, не да си вършиш работа.
На компютър не сядам, че съм тежък и ще го смачкам, но ако отворя компютър за ремонт, ще гледаш на лудо и ще се чудиш как така се ремонтират модули, които такива като теб могат /не могат/ само да сменят с нови и действията им са тип "папагал" :cool:
Лека и доходна и каквото търсиш за поене дано го намериш! :partyman:
Едното е работа с инструмент , а другото е правопис.Май има известна разлика не мислиш ли?И веднага се скри зад поялника :-D .Е добре де всички тук разбрахме че си мастъра на колофона БРАВООО :prayer: това е мегаумение .Велик си! .Аз не казах да отворим компютър, а да седнем пред него.Има едно копче там за включване и се показват там едни буквички и числа ... ако се чаткаш и пред които няма да си толкоз разбирач повярвай ми.Така , че един поялник не те прави по-голям от другите.И човек помага ,когато иска, а не за да се надсмива и да избива комплексите си.Всеки може да се научи да запои 2 жички ,ама за другото трябва акъл и много копане ,ама не с мотиката както ти си го представяш.Предлагам ти да не ми усираш темата повече,ремонтирай си там сложните модули аз бързо ще се науча да работя с поялника ,уверявам те.Лека вечер.
vlax - майстор
gibson58 преди да земеш да поиш си оправи http://wininstall.hit.bg/ сайта първо,нали от това разбираш. :partyman:
дали ще има джанки догодина :)
naB4o - специалист
Човека ти каза, тези, тези и тези станции са хубави. Ти се притесняваш, че може да се наложи да купуваш нова в последствие. Ами винаги може да надграждаш, не става дума за 1000и левове... Ще кажеш, че купуваш апартамент или автомобил, или ще сменяш 30+ м² дограма и ще инвестираш някакво състояние. Щом с програмиране и дизайн си вадиш парите, значи не падаш под 2-2500 лв. А ако те бъркат 20-30-40 лв говори зле.
За справка аз съм с поялник за под 10 лв, и съм ЗАпоил с него сума ти и кабели, говорителчета на детски играчки и всичко, което ми се е наложило вкъщи. За диодните ленти - запоявал съм в две от стаите ми, и става. След това си намерих клипсчета с кабелчета и не се занимавах с глупости.
Нито е булка за женене, нито имот за купуване... че да го мислиш толкова....
gibson58 - специалист
пет окт 12, 2018 8:34 pmvlax написа:
gibson58 преди да земеш да поиш си оправи http://wininstall.hit.bg/ сайта първо,нали от това разбираш. :partyman:
дали ще има джанки догодина :)
Ако имаше и малка представа от това щеше да си наясно ,че hit.bg отдавна спряха хостинга.И това брше първият ми сайт буквално,правен преди 15год. :-D какво да ти обяснявам ...А това за джанките ...ти сериозно ли!?!И да ,разбирам И от това и от други много по сложни неща.За хардкор кодиране да си чувал нещо...съмнявам се.Лека ти вечер колега.Не смятам повече да си губя времето повече с безсмислени постове.Темата се изроди ,ако решат да я трият.Айде със здраве.
gibson58 - специалист
пет окт 12, 2018 8:50 pmnaB4o написа:
Човека ти каза, тези, тези и тези станции са хубави. Ти се притесняваш, че може да се наложи да купуваш нова в последствие. Ами винаги може да надграждаш, не става дума за 1000и левове... Ще кажеш, че купуваш апартамент или автомобил, или ще сменяш 30+ м² дограма и ще инвестираш някакво състояние. Щом с програмиране и дизайн си вадиш парите, значи не падаш под 2-2500 лв. А ако те бъркат 20-30-40 лв говори зле.
За справка аз съм с поялник за под 10 лв, и съм ЗАпоил с него сума ти и кабели, говорителчета на детски играчки и всичко, което ми се е наложило вкъщи. За диодните ленти - запоявал съм в две от стаите ми, и става. След това си намерих клипсчета с кабелчета и не се занимавах с глупости.
Нито е булка за женене, нито имот за купуване... че да го мислиш толкова....
Да, не е булка ,нито самолет.Въпросът не е в парите ако ме разбираш и в което се съмнявам.Има хора,които ценят парите и такива, които не. Без значение колко имаш или изкарваш,въпрос на виждане.А информацията ти е малко остаряла 2-2500 ми беше дохода преди 8 години...лека.

Тема "Препоръчайте запойваща станция за дом. употреба." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: