• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
Жеко Жеков - помощник
Здравейте , подариха ми такъв рутер и проблема ми е ,че искам да го накарам да работи със съвременен софтуер , четах много руски , английски, в български форуми само тука ми даде една тема , и ми е пълна мешаница , можете ли да ми обясните как става ? Четох за стъпковите мотори , за драйверите за контролерите и не ми стана много ясно.
Ще ви бъда много благодарен за всякаква информация, благодаря за отделеното време
Жеко Жеков - помощник
Ок но ако взема контролера едва ли ще се справя да разменя пиновете защото упътването го няма...
sstefanov - майстор
Тогава викни някой, който разбира.
Жеко Жеков - помощник
За мен не е проблем да взема и пълен кит мотори драйвери и контролер...само че какви мога да постна снимки на моторите на машината всичко
Жеко Жеков - помощник
Хехехе търся вече втора седмица , не ми обръщат внимание .... Все заети , мисля че просто не им се занимава с такива поръчки
tsenkov - специалист
Мога да го оправя. Къде се намира?
Жеко Жеков - помощник
пон окт 29, 2018 6:39 amtsenkov написа:
Мога да го оправя. Къде се намира?
Аз съм в северна Ирландия и ще ви бъда много благодарен ако помогнете , разбирам че е далеч , и ще е малко не традиционен ретрофит но искам да я подкарам , ще поема всички разходи за части и време , благодаря ви предварително 😊
tsenkov - специалист
Малко трудно ще е така, но не е невъзможно.
  • 1
  • 2

Тема "Elu 860 CNC router" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: