Ел. инструментите. Консумативи.
radius - майстор
Аз не мога да разбера кво толкова ви кефят аку-инструментите. За профита да , но за вкъщи-благодаря.
Винтоверта ми е на 220в и бая е отметнал, хич и не се замислям за акумулаторни.
muhala - майстор
съб дек 22, 2018 10:44 pmradius написа:
Аз не мога да разбера кво толкова ви кефят аку-инструментите. За профита да , но за вкъщи-благодаря.
Винтоверта ми е на 220в и бая е отметнал, хич и не се замислям за акумулаторни.
И аз така си мислех, но винтоверт е много удобно.
kozl - майстор
Винтоврът супер полезно, но 2 винта мое да завиеш и на ръка.
А перфоратор е още по-удобно, щото примерно за две дупки се спестява 40 метра разпъване на кабел.
И когато разпъването отнема мноо повече време от пробиването :?
ben84 - специалист
ср дек 26, 2018 9:00 amkozl написа:
Винтоврът супер полезно, но 2 винта мое да завиеш и на ръка.
А перфоратор е още по-удобно, щото примерно за две дупки се спестява 40 метра разпъване на кабел.
И когато разпъването отнема мноо повече време от пробиването :?
Aбе завии ти два самопробивни на ръка :-D
Последна промяна от ben84 на ср дек 26, 2018 5:45 pm, променено общо 1 път.
ZEDYCUS - майстор
ben84
Aбе завии ти два самобробивни на ръка :-D
Ти чук нямаш ли под ръка. :lol:
fore - майстор
Бе аз имам и чукове и секачи под ръка, но откакто имам аку винтоверти и перфоратори чуковете ги ползвам само когато е крайно наложително. И никога до сега не съм ги позлвал да завивам с тях винтове и рапидки и то самопробивни.
То в тънък профил е почти невъзможно, а в дебел П-уайзен е направо лудост. :prayer:

Сега имам да навивам едни карбонати към винкел и ако нямах винтоверт, нямаше да се хвана макар и любителски.

Така че това, че някой си не одобрявал аку машинте за любителско ползване не значи че не трябва да ги купуваме. Който иска да влачи кабели и да върти самопробивни на ръка и с чук нека го прави, но останалите които цениме времето и усилията си мисля че няма смисъл да да ни убеждавате в противното.

Литиеви клетки дал господ, глелови акута бол...........
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет дек 27, 2018 12:40 pmfore написа:

Така че това, че някой си не одобрявал аку машинте за любителско ползване не значи че не трябва да ги купуваме. ...........
Доколкото си спомням ;-) Проблемът на връзката любител-акумулаторна машинка е в малкото ползване. Не в кабелите ;-)
cholev - майстор
чет дек 27, 2018 1:07 pmn_a написа:
Доколкото си спомням ;-) Проблемът на връзката любител-акумулаторна машинка е в малкото ползване. Не в кабелите ;-)
Проблема на винтоверт с кабел е, че това е най голямото извращение на планетата :-D .
Долу кабелите, да живеят акумулаторите
и честити празници.н :drinkers:
radius - майстор
Супер си е с кабел. Доста мебели направих ( дотук са над 700 детайла) и изобщо не ми пречи, когато ми потрябва вадя и ползвам на макс. :razz:
Svezar - специалист
То който с това си вади хляба обикновено си има и с кабел и с батерия . Какъв е смисъла на работната маса на която сглобяваш шкафове и чекмеджета за кухните да хабиш батерията като може с кабела. А после за какво ти е да се пъхаш с кабела в шкафовете да ги прихващаш за плота докато монтираш кухнята, като си имаш батерия :wink:

Тема "За инструментите с батерия или с кабел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: