Ел. инструментите. Консумативи.
Колеги гледам снощи на пазара машини машини втора ръка . Влизам в пазарите онлайн и там само машини . От къде ги взимат толкова машини . Да си взема и аз някоя по евтина машинка за къщи . Че се намират и хубави . Какво мислите от къде се снабдяват . :tonqe:
hidrazin - майстор
Ей ти една машина машина втора ръка - евтино за да си правиш пуканки.
:partyman:
LazarGanev - "Велик майстор"
Еййй, ма тя супер. Ша зема да си зема и аз една да си пукам пуканки, че много интересни теми станаха у форума, пък мий скучно без пуканки :cool:
gnt69 - майстор
съб яну 19, 2019 2:53 pmLazarGanev написа:
Еййй, ма тя супер. Ша зема да си зема и аз една да си пукам пуканки, че много интересни теми станаха у форума, пък мий скучно без пуканки :cool:
Ама ша трябва и царевица
Junak - майстор
Хайде сега и нова тема "Откъде си купувате царевица за пуканки и хубава ли е?" :-D
ben84 - специалист
съб яну 19, 2019 3:35 pmJunak написа:
Хайде сега и нова тема "Откъде си купувате царевица за пуканки и хубава ли е?" :-D
Как откъде. От Лидл.
ky-kyy - майстор
Аз си ги пукам в микровълновата. Нито едно циганче няма :supz:
Chefo77 - майстор
Че те циганчетата нямат работа в микровълновата. Всички знаем, че тяхното място е в газовата камера.
hidrazin - майстор
съб яну 19, 2019 11:29 pmChefo77 написа:
Че те циганчетата нямат работа в микровълновата. Всички знаем, че тяхното място е в газовата камера.
Бат Сали разказа за изчезнали милиарди от ромската интеграция
Бат Сали се е обАркал. Парите не се били за интеграция а за ДЕЗИНТЕГРАЦИЯ... :-D
:partyman:
ky-kyy - майстор
съб яну 19, 2019 11:29 pmChefo77 написа:
Че те циганчетата нямат работа в микровълновата. Всички знаем, че тяхното място е в газовата камера.
Не бях се сетил :-D Ей, голяма работа са форумите, винаги можеш да научиш нещо :supz:

Тема "Машини втора ръка от къде" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: