Ел. инструментите. Консумативи.
fore - майстор
вт фев 12, 2019 11:19 pmmitko64 написа:
Не знаех че Форето бил дилър на Спарки.
Каква е тая тема дето ме набъркахте, и какъв дилър станах......
Вие маиче сте дилъри на леки субстанции.
Този пък не искал акъл. Ама аз не съм ти и давал. Тука сте се умници и аз не се меся.
вт фев 12, 2019 9:21 pmjekasus написа:
За тез пари е китайски, по-добре "български" Райдър, поне реален сервиз и гаранция...
Райдъра български ли е?
EDI - майстор
Не, ама индустриал серията е добра, че и повече.
Фитилчо - майстор
вт фев 12, 2019 11:50 pmzaksofon написа:
А и нали съм скръндза, по дяволите...
Прочети ми подписа!
Чакай да помислим малко.
Искаш машина за ИНТЕНЗИВНА РАБОТА, за пилене на заварки и искаш да минеш с 40 лева? Нещо като балансираност и ергономия на инструмента известни ли са ти? Не за друго, ама като съм пилил със Райдер и направо в кофата го засилих...
Боша има 3 години гаранция, тоест са ти проблем по 5 лева на месец за флекс(може и да са по 2, зависи колко издържи)
kozl - майстор
Преди години се сдобих с 750W Ф125 флекс VERTО, за който също твърдяха, че е полски. Още при първия срез изпуши и замлъкна, та на другия ден в гаранцинния сервиз, където установиха дефектен ротор. След подмяната съм го ползвал за несериозно натоварване. За по-серизна работа имам Метабо.
А Вертото го харесах, щото по-евтино и с по-малък Ф на тялото и удобен за натискане ключ. По формата и ключа стигнах до колебание м-у Макита и Вертото и надделя финансовата уловка. След изтичането на гаранцията се зарекох като изпуши и тичам за Макита. Но оттогава Вертото не се предава, а Макитите чакат.....
Разгледах снимкити на HIGO, е нема полска прилика с VERTO :?

Тема "Някой ползвал ли е Ел. инструменти - HIGO (полски)?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: