Ел. инструментите. Консумативи.
Zlatkooo - помощник
Здравейте!Не намерих такава тема и реших да пиша.
В Кауфланд има бормашини RTR на промоция на 30 лева,600W.
Калво ви е мнението за тази марка ?
Някой работил ли е с такива ?
Мнения!
Ако темата не е подходяща модератора да я пемахне. :-D
agj - майстор
За 30лв.е прекрасна!
Zlatkooo - помощник
Взех я!
Наистина за парите си е супер.
Патронника не изпуска(за сега)
Има приличен удар като за тухла
Пробива винкел без проблем
Пбщо взето съм доволен
agj - майстор
Патронника е много по добър от тоя на лидъската.А пък и общо взето RTR e по добрата машина !
Zlatkooo - помощник
нед май 26, 2019 3:34 pmagj написа:
Патронника е много по добър от тоя на лидъската.А пък и общо взето RTR e по добрата машина !
Да така е ! Четох добри отзиви за RTR .
plamen6703 - майстор
Дай да прочетем и ние някои отзиви за тази бормашина, белким разберем с какво е по-добра от Лидълската и с какво е по-добър патрона! :partyman:
agj - майстор
нед май 26, 2019 9:25 pmplamen6703 написа:
Дай да прочетем и ние някои отзиви за тази бормашина, белким разберем с какво е по-добра от Лидълската и с какво е по-добър патрона! :partyman:
Нали четеш!!!
Аз ги има и двете !И затова мога да ги сравня.За потрона не знам :lol: ,но патронника на лидиската е калпав ,или не държи и превърта или като хване няма развиване.Развивам го с клещи гарги....Удара на лидълската е жив ташак...
plamen6703 - майстор
нед май 26, 2019 10:19 pmagj написа:
нед май 26, 2019 9:25 pmplamen6703 написа:
Дай да прочетем и ние някои отзиви за тази бормашина, белким разберем с какво е по-добра от Лидълската и с какво е по-добър патрона! :partyman:
Нали четеш!!!
Аз ги има и двете !И затова мога да ги сравня.За потрона не знам :lol: ,но патронника на лидиската е калпав ,или не държи и превърта или като хване няма развиване.Развивам го с клещи гарги....Удара на лидълската е жив ташак...
Искаш да кажеш, че ти си критерия за "качеството" на "RTR" и лидълската дрелка.
За "потрона" явно само ти знаеш, аз не знам :wink: .
Понеже споменаваш за удар, при този модел дрелки да се говори за удар и да се сравнява удар между две такива дрелки е същото като да се сравнява "качество" между двете дрелки.
Това са инструменти за любителско ползване и са инструменти колкото да не ходиш да се молиш на съседа да ти отслужи с дрелка да си окачиш картина, первази или нещо друго. Разликата е само в цената в различните магазини и като цена "RTR" бие лидълската само по цена. Това е мое лично мнение по впечатления от други евтини марки дрелки, които съм си купувал предимно за кошери. :partyman:
Здравейте, във facebook има група RTR MAX Costumers, където може да се свържете директно с вносителя на тази марка, да зададете въпроси относно сервизиране на продукти, резервни части и др. https://www.facebook.com/groups/1846210512130109

Тема "Бормашина RTR" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: