Ел. инструментите. Консумативи.
Фитилчо - майстор
пон авг 19, 2019 7:20 pmlz1mak написа:

Искам да попитам, бихте ли ме насочили към магазин за такава техника, изпробвана работа, да не откривам топлата вода. Идеята е 125мм диск и регулиране на оборотите. До около 350лв като цена, теглото не ме притеснява, ако има плавен старт само ще ми е от полза.

Благодаря

Марин
Какво ще правиш с този ъглошлайф?
radius - майстор
нед авг 18, 2019 11:04 amlz1mak написа:
Говорим за любителско ползване, за сравнение - предишния ми ъглошлайф е пак 125мм Парксайд от Лидл /отново с регулиране на оборотите/. Средно за 3 години е направил общо под 1 час работа. Обикновено съм рязал болчета М3, полиране с шкурка. Отново ще го ползвам за подобни неща, не повече от 20 минути работа за година.
Сериозна работа.
Фитилчо - майстор
вт авг 20, 2019 10:14 amradius написа:
нед авг 18, 2019 11:04 amlz1mak написа:
Говорим за любителско ползване, за сравнение - предишния ми ъглошлайф е пак 125мм Парксайд от Лидл /отново с регулиране на оборотите/. Средно за 3 години е направил общо под 1 час работа. Обикновено съм рязал болчета М3, полиране с шкурка. Отново ще го ползвам за подобни неща, не повече от 20 минути работа за година.
Сериозна работа.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lz1mak - специалист
пон авг 19, 2019 7:46 pmKumay написа:
пон авг 19, 2019 7:26 pmplamen6703 написа:
пон авг 19, 2019 7:20 pmlz1mak написа:
Искам да попитам, бихте ли ме насочили към магазин за такава техника, изпробвана работа, да не откривам топлата вода. От Лидл няма да е със сигурност.
Благодаря
Марин
Според мен това е верният търговец https://technotools.bg/ даже може да го засечеш в сайта :) ! :partyman:
Благодаря за комплимента! /няма емотикон за изчервяване/
Това е неубиваема машина!
Здравейте и благодаря за линка. Говорим за Makita 9565CVR нали? В сайта си харесах като втори вариант Makita-GA5021 (той е без регулиране на обороти, но ми харесва като дължина и захват). Мога ли да се свържа с вас по телефон, да не разтягам повече тук. Просто искам хубава машинка, това че ще се ползва любителски като интензивност не е проблем предполагам. Благодаря
Kumay - майстор
вт авг 20, 2019 4:07 pmlz1mak написа:
Мога ли да се свържа с вас по телефон, да не разтягам повече тук. Просто искам хубава машинка, това че ще се ползва любителски като интензивност не е проблем предполагам. Благодаря
Да, точно за 9565CVR става въпрос.

0899332148 Николай
lz1mak - специалист
вт авг 20, 2019 5:12 pmKumay написа:
вт авг 20, 2019 4:07 pmlz1mak написа:
Мога ли да се свържа с вас по телефон, да не разтягам повече тук. Просто искам хубава машинка, това че ще се ползва любителски като интензивност не е проблем предполагам. Благодаря
Да, точно за 9565CVR става въпрос.

0899332148 Николай
Здравей, Ники

Ще се обадя в работно време. Утре ще действам с магазина да върна ъглошлайфа, дано да няма проблеми и до края на месеца да приключим въпроса. Днес го пуснах да завърти отново на празен ход, за 4 минути нямаше пипане редуктора, загрява хубаво и оста за абразивния диск, леко избива смазка. Няма да го бъде.
gogo7777 - майстор
Една от причините да загрява редуктора е завишеното количество грес. Там трябва да има "почти нищо" образно казано, грес. :wink:
Фитилчо - майстор
вт авг 20, 2019 4:07 pmlz1mak написа:
Makita-GA5021
Това пък за какво ти е? :shock: Няма по безмислена машина опт този клас машини... нито е малък нито е голям.
Изобщо ти си ги харесваш на вид машинките, това е ясно.
за 20 минути на година ползване за рязане на 3 мм болтче, да купиш това безмислие си е направо ..... :lol:
gogo7777 - майстор
Безмислено ама друг път. При мен такъв флекс върти 180мм диск :wink:
nikolson - майстор
ср авг 21, 2019 9:33 amgogo7777 написа:
Безмислено ама друг път. При мен такъв флекс върти 180мм диск :wink:
Понеже и аз имам тЪкЪф, исках да му купя по-голям предпазител от чайниците, че не ми се дават луди пари. Чакам го от Великден, дЕбЪ нещастните чайници.

Тема "Макита GA-5040C - нужда от съвет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: