Ел. инструментите. Консумативи.
gogo7777 - майстор
Преправи си наличния.
PIP - майстор
ср авг 21, 2019 9:33 amgogo7777 написа:
Безмислено ама друг път. При мен такъв флекс върти 180мм диск :wink:
Един колега с подобна глупост почти си отряза ръката :shock: така че безсмислието е при теб.
gogo7777 - майстор
Е как така си режете ръцете.... :shock:
Фитилчо - майстор
ср авг 21, 2019 8:53 pmPIP написа:
ср авг 21, 2019 9:33 amgogo7777 написа:
Безмислено ама друг път. При мен такъв флекс върти 180мм диск :wink:
Един колега с подобна глупост почти си отряза ръката :shock: така че безсмислието е при теб.
Е то тя простотията не ходи по гората :-D

Не, сериозно питам сега...

Значи, трябва му флекс за 20 минути в годината, да реже 3 мм болтчета
Примерно ще му трябва за телена четка, за запилване на нещо, за шлайфане на друго, де да знам, да си отреже нещо

И му се препоръчва некъв кютук, дет не е ни рак, ни риба :? ни е малък, ни е голям
Аз съм отрязал, изшлайфал , крейцвал , телени четки и какво ли не, дето няма колегата да го направи с ГОДИНИ< а пък голям ъглошлайф(да сме полит-коректни) не съм хващал от години! Имам Протуул 2600 вата- по скоро имах

Аз това не го разбирам, иначе на тоя малки безмисленик, мОе да сложи и диск 230, колко му е.. то лумпеняците не ходят по гората :-D
nikolson - майстор
Имам няколко ъглошлайфа, 115, 125 и 230мм. Само този е с регулиране на оборотите и искам да го ползвам "по-широко", понеже нямам 150 и 180мм. Едната 125-ца е на стойка. На битака днес видях един да продава разни предпазители и други чаркалъци, но нямах време да "пазарувам" (да се пазаря :-D )

Тема "Макита GA-5040C - нужда от съвет" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: