• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
Ел. инструментите. Консумативи.
Lion15 - специалист
Здравейте! Нуждая се от евти ъглошлайв и се спрях на този
Прикачен файл:
Screenshot_2019-08-22-15-08-42.png !!
.
Марка RTR,мощност 500W 115мм.
Ще го използвам вкъщи за дребни неща.
Кажете ми дали си струва?
Ако не става моля дайте ми други по приемливи предложения.
Благодаря предварително!
batvenko - специалист
Предпочитам 125 мм. Пусковият бутон също ми е неудобен - този е направен за повече удобство при шлайфане. Мощността също е малка..... Но за хоби и инцидентна работа може и да върши работа. За малко повече пари /110-115 лв/ има Макита/Бош 720 вата и ще знаеш че имаш инструмент, при това с по тънък корпус.
Lion15 - специалист
чет авг 22, 2019 3:24 pmbatvenko написа:
Предпочитам 125 мм. Пусковият бутон също ми е неудобен - този е направен за повече удобство при шлайфане. Мощността също е малка..... Но за хоби и инцидентна работа може и да върши работа. За малко повече пари /110-115 лв/ има Макита/Бош 720 вата и ще знаеш че имаш инструмент, при това с по тънък корпус.
За мощноща горе долу колко вата да е?
На тази марка имам дрелка и зеге и съм много доволен от тях за това питам за тази машина.
Kumay - майстор
Вярно, че съм пристрастен/аз ги продавам/, но се чудя при цена 109,00 лв с безплатна доставка до офис на Еконт и три години гаранция струва ли си да се взимат хоби машинки!
Не знам цената на RTR-а, но мисля че е по-добре да дадеш повече пари за доказана марка и машина.
Lion15 - специалист
чет авг 22, 2019 4:24 pmKumay написа:
Вярно, че съм пристрастен/аз ги продавам/, но се чудя при цена 109,00 лв с безплатна доставка до офис на Еконт и три години гаранция струва ли си да се взимат хоби машинки!
Не знам цената на RTR-а, но мисля че е по-добре да дадеш повече пари за доказана марка и машина.
И аз си мисле за такъв вариант но сега не разполягам с достатъчно средства .
plamen6703 - майстор
Цената на "RTR"-a е около 50 лв. с доставката да излезе на 55 лв.
Пред възможността да купиш качествена машина за 110 лв. с доставката и да имаш 3 години гаранция, за мен е несериозно да се купува "RTR".
Не съм търговец, обикновен потребител съм, който не би купил "RTR" и съм си купил "Макита" :)
Успех в избора! :partyman:
Lion15 - специалист
Ми този

Прикачен файл

Screenshot_2019-08-22-16-46-27.png .
batvenko - специалист
Послушай Кумай. Тази Макита я имам от 2011 год. и е в прекрасно здраве.
torbalan - Дървен философ
И аз бих купил макитата.
Lutchezar - майстор
Решението е резултат от нуждата от такъв инструмент, натоварванеъо което ще понесе и доходите.
На практика имам нужда от ъглошлайф един-два пъти в годината и то за 5 минути най-много. Мисля че при откриването на Практикер пуснаха GreenTools 115мм. за 25-30 лв. Взех си за да не си тръгна с празни ръце. Ами още е жив, лек е, бъркам в места където с друг не мога. Но само за домашни нужди и за препилване на нещо тук там.
Замислял съм се многократно да взема нещо истинско. Но ще си отлежава в шкафа. Ако съм на зор винаги мога да заема от приятел или пък под наем. По същата причина не купувам акумулаторни инструменти. Една отвертка и един импакт, който сумарно за една година е работил под 10 минути.
Всеки си преценява колко ще го ползва и оттам колко може да даде. Правилната сметка води до правилния инструмент.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Ъглошлайф" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: