• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Ел. инструментите. Консумативи.
hristov1 - специалист
Здравейте знам че има много теми за избор на флекс но неможах да открия това което ме интересува.. и така смятам да лепя теракот или гранитогрес в коридора и смятам да си закупя флекс с диамантен диск но незнам колко вата да е 500W за рязане на плочки малко ли са ?Харесал съм си няколко модела като гледам да мина по тънко защото имам да купувам доста неща..Ето ги и тях:

1)http://www.emag.bg/gloshlajf-bosch-pws- ... D8FRXBBBM/
2)http://www.emag.bg/gloshlajf-bosch-prof ... D6CHQBBBM/
Според вас кой от двата модела е по читав тъй като вариант 2 мисля че е произведен в Китай? :?
miliad - майстор
Щом е за рязане на плочки, ти трябва този, който можеш да държиш удобно само с една ръка. :)
Дори да е отявлен китаец за 30-50 лв
Последна промяна от miliad на нед мар 08, 2015 4:34 pm, променено общо 1 път.
hristov1 - специалист
Ами аз смятам да го поръчам от сайта направо и ще е на късмет :)
batvenko - специалист
Купи си някой евтин, че от пушиляка може да го изгориш и да не те е яд. 500W ще върши работа.
Водна диамантина е много по-добра от флекса - перфектен сряз, липса на пушек и прахоляк. Тук условието е диска да е постоянно във вода, че на сухо бързо си заминава. Ползвам такава на RUBI от доста време /150-160 лв/, само че купувам читави дискове и гранитогреса не й се опира.
jekasus - майстор
Зеления го имам - не си струва парите, с нищо не е по-добър от райдер и подобни.
griffin - майстор
Синия бош с сигурност е правен в китай имам такова, но за работа с една ръка до сега не съм хващал по удобен шлайф. На пръв поглед изглежда като детска играчка но поне на мен ми върши идеална работа :-D
Chefo77 - майстор
griffin написа:
Синия бош с сигурност е правен в китай имам такова, но за работа с една ръка до сега не съм хващал по удобен шлайф. На пръв поглед изглежда като детска играчка но поне на мен ми върши идеална работа :-D
Ако ще е 7-125, защо да не е 7-115 Е - за 10 лева отгоре получава регулиране на оборотите и винаги може да си вземе 125 мм предпазител, който да му позволи работа с по-големите дискове.
ktamen - специалист
На син Бош 115 може да се сложи и 125мм шайба с минимално допиране в началото. Смяната на предпазителя са я предвидили и ако е от по-новите модели не може да стане без сериозно преправяне - има едни зъби, които трябва да си паснат за да се сложи предпазителя.
stiv1961 - майстор
Да не отварям нова тема( автора мисля няма да има против)- кой от двата ъглошлайфа е по- добър? Единия е в Метро- Einhell BT-AG 850 на цена 48 лв., другия в Хоуммакс- Einhell TC-AG 125 на цена 50 лв. И двата са 125 мм.
Прикачен файл:
Einhell_elektrom_4f59c7d551e21.jpg
Прикачен файл:
20150119104641_18040590-orig.jpg
20150119104641_18040590-orig.jpg (88.39 KиБ) Видяна 3140 пъти
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Тема "Ъглошлайф" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: