• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
Здравейте,
искам да помоля за мнение и съвет относно тези руски двигатели :

https://www.olx.bg/ad/novi-ruski-monofa ... D6zh41zf8w

Има много пропуски в обявата като информация, затова се обръщам тук към Вас


Благодаря!
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет окт 04, 2019 9:24 amAnar написа:

Има много пропуски в обявата като информация, затова се обръщам тук към Вас
Разгледах профила, не е някой семкаджия. Голям търговец е. Пиши му за още информация
пишман_майстор - майстор
Далеч! Само последната снимка е реалната! В обявата е снимал качествени и преизчислени двигатели на сериозни фирма . А реално получаваш ниско-качествен мотор
sian - специалист
На последната снимка според мен е китаец. Клемната кутия има два кондензатор. По схема са дефазиращи. Никъде няма снимка на табелата, много съмнителна работа.
sian - специалист
OLX е пълен с крафт машини най различни и все са немски....
Но попадам и на машинки с обещание че са руски (стария материал) явно вече не се лъжат хората че са немски или италиански...
Всеки търси убаво и евтино, има ама са на различни рафтове(цени).
npace - специалист
Единия мотор от снимките е Валиадис - гръцки производител, има и поне един Сева - немска фирма, не съм сигурен за производството. Ако на снимките не присъства руско то най-вероятно и в склада няма да има. Ако изобщо има склад. :lol:
kuger - майстор
Аз, мотор само по картинка, без спецификация, не бих купил. Не само ел. данни, още много параметри са нужни.
пишман_майстор - майстор
То по-добре да се дадат повечко пари и да види колегата на елпром Троян, или на ММ моторс като вариант, ако все още правят . И пак ще е сто пъти по-добре от "руския" двигател.
nikolson - майстор
Тоя продава толкоз руски мАтори, колкото и макита машинки. :wink: Всичко е от чаената държава.
Andri01 - майстор
Да,ама пък и всичките им резервни части са оригинални,нали?:)
  • 1
  • 2

Тема "Руски монофазен двигател" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: