Ел. инструментите. Консумативи.
Kondor1 - специалист
В неделя се мъчих с един винт в интериора на кола. Намира се над жабката на около 3 пръста от "стената" с глава към "стената". Имам една прилична тресчотка Форсе, но нямаше как да свърши работа, защото накрайникът за хващане на бита + тресчотката не се събират в мястото. Трябваше да се бръкне зад жабката, доста неудобно меко казано. Развих го като държах с клещи с 2 пръста на косъм битчето да падне из пластмасите. Бях си купих много къса отвертка, но излезе тройно по-дълга от нужното. Има едни гъвкави удължители за винтоверт/дрелка, които могат да придават въртенето в произволен ъгъл, но краят (извивката) едва ли ще се събере на тясно. Въпросът е дали има някакви инструменти за такива тесни ситуации?
Kumay - майстор
Да, има ъглови приставки. Цената на комплекта е 49 лв.

Прикачен файл

729.jpg
plamen6703 - майстор
Ето още един комплект, за спасяване на положението е идеален. До преди седмица се търкаляха останали по рафтовете на Лидъл :)

Прикачен файл:
Lidl.jpg
Lidl.jpg (88.84 KиБ) Видяна 1587 пъти
kozl - майстор
Примерно с такава Лидълска тресчотка:

Прикачен файл:
тресчотка мини.jpg
тресчотка мини.jpg (110.96 KиБ) Видяна 1573 пъти

А между другото имам и още по-компактна и отзад вместо квадрат 1/4" има шайба за въртене на бита с пръстите. Т.е. с шайбата се обира хлабавия ход и се стяга с ръкохватката на тресчотката.
kozl - майстор
Тази е CETA FORM:

Прикачен файл:
Tres4otka.jpg
redbox - специалист
Прикачен файл:
8839543914526.jpg
8839543914526.jpg (7.05 KиБ) Видяна 1017 пъти
kozl - майстор
POWERFIX

Прикачен файл:
Powerfix box.jpg
Прикачен файл:
Powerfix tres4otka.jpg
Powerfix tres4otka.jpg (92.09 KиБ) Видяна 906 пъти

Тема "Ръкохватка за тясно място" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: