• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
Virtex - майстор
нед фев 09, 2020 3:59 pmkabel96 написа:
Абе имам следния въпрос.Като ги купите тия импакти с 200 и косур нютона с какви преходници 1/4" HEX ги карате.И да не кажете че си чеша езика аз съм тоя дето изкупи всички преходници Милуоки от итт когато Камартон взеха представителството.Също така съм купувал и каквито се сетите маркови и не маркови и все се чупят.Накрая на едно изложение в Германия след лека разправия на тая тема с Бош извадиха стандарт дето пише че 1/4" HEX е до 150 нютона.
Та си мисля де че за тая сила трябва да е 1/2 импакта.
Досега с 200nm съм трошил само един PZ3 бит, другите са наред.

Включително съм ползвал такива от английският ebay (т.е. да се чете китайски):
Изображение
И засега са ОК.

Имам и "маркови", но досега не се е налагало да се стига до тях.
ZEDYCUS - майстор
Като тези на снимката, съм строшил доста и качествени и евтини със импакта, който беше 165 нм при завиване на гайки с камъни. Над камък 17 забравете, а дори и на него ако задържиш малко повече и се троши. Като сериозните над тези размери взех да ги завивам само с гайковерта на 1/2 , се кротнах.
пишман_майстор - майстор
пон фев 10, 2020 5:27 pmKumay написа:
...
Объркано е нещо - четеш ги при някого, който не е виждал машина на живо.
Това е от официалния сайт на Milwaukee:
Ники благодаря ! Имах усещането, че нещо не е наред
пишман_майстор - майстор
Оферта https://www.ebay.co.uk/itm/Milwaukee-M1 ... 3d921a5a19
П.п. Само да попитам някой да има фенера ? Отзив някакъв, че е около 30 паунда и се чудя струва ли си парите за него? Или да взема само боди импакта за 95 и да не се занимавам и с фенера.
https://www.ebay.co.uk/itm/Milwaukee-M1 ... 3d88576d8a
пишман_майстор - майстор
Поръчах си и фенера. Остана един циркуляр ( то има сега на добра цена, но ще е друг път ) и една батерия 9ач
Прикачен файл:
Без име.jpg
Без име.jpg (96.28 KиБ) Видяна 1536 пъти
пишман_майстор - майстор
Прикачен файл:
milwaukee.jpg
milwaukee.jpg (86.63 KиБ) Видяна 1465 пъти
prascho - майстор
В ebay оригинални ли са продуктите? Цените на някои батерии са нереално ниски...
ZEDYCUS - майстор
О да оригинални китайски са. :mrgreen:
пишман_майстор - майстор
Че то оригинала е също китайски. Може и да има някъде другаде да се правят милуоки , не споря. Там Ники ако внесе повече яснота...
пон ное 29, 2021 11:02 pmprascho написа:
В ebay оригинални ли са продуктите? Цените на някои батерии са нереално ниски...
Трябва да внимаваш какво си поръчваш. То си пише каква е. Ако пише батерия за милуоки , значи в 95% от случаите е за заместител/менте . Ако пише батерия Милуоки, в над 90% от случаите е оригинал , в останалите случаи е умишлено изпуснато "за" ( ако е менте) . В Германия е наказуемо ако предлагаш стока не отговаряща на описанието и там джамбазите внимават в картинката какво пишат и предлагат.
  • 1
  • 2

Тема "Избор м/у два импакта със сходни параметри на Милуоки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: