Ел. инструментите. Консумативи.
пишман_майстор - майстор
Някой да си е взимал "реплика" акумулатор за Милуоки 18в 9ач ? Или въобще купувал ли е някой някаква , независимо какъв Ач и да каже да , доволен съм от еди кои си ?
Фърлям по око, от време на време за 9ач батерия , оригинал има в момента за около 100-105-110 паунда парчето.
Също и докарани ментета две парчета за същата сума. Има и по-евтини .
То ясно, че оригинал си е най-добре , но ми е любопитно дали някой е случвал на "качествен" ментак .
Virtex - майстор
Няма шанс - там гонят цена и слагат кофти клетки, които заминават бързо.

Да вземеш високо-амперна батерия менте - не бих си го причинил.

Имаше клипове из тупата за подобни експерименти на друга марка - човека взема "известна" марка заместител (flureon или нещо такова) и прави видео колко е доволен. Като доволен - една проба и "сравнение" с оригинала.Съответно след 1-2 седмици има ново видео как такива ментета трябва да се избягват, защото еди-какво-си и си оправя основното видео, че НЕ ги препоръчва.
пишман_майстор - майстор
Оригинална си е най-добре , съгласен.
Някой знае ли какви са елементите на 9ач батерия? Марка, модел? И дали съвпадат с тези на Бернер? Имам откъде да си взема една такава, затова.
И друго : какво се случва с гаранции и т.н. ако на уред Милуоки включа бернерска батерия ? Питам заради гаранцията, четох едни глупости, че ако се сложи различна от тяхна, уреда я "засичал" като чужда и било повод за отказване на гаранционни права. Стана ми странно и се чудя дали мога ползвам на Бернер, все пак са на милуоки доколкото знам.

Тема "Милуоки батерия реплика или оригинал" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: