Ел. инструментите. Консумативи.
vesodimov - специалист
Здравейте.
От много години имам тази акумулаторна отвертка, но не е ползвана и батерията е заминала. Може ли да се намери такава батерия или да се рециклира ?
Изображение
Изображение
Изображение
.....
Никъде няма информация за волтаж, ампераж ...
naster - майстор
Пише 3.6 волта. Според мен, ако може да смениш вътре елемента с някаква работеща клетка от стара лаптоп батерия ще стане.
Индианец - специалист
Не съм им много разбирч, но ако не ти е любима и ли няма сантиментална стойност си купи по-добре нова.
В лидл чат пат има за 30 лева някъде.
Или в Кауфланд имаше едни оранжеви за 20лева.
Познат си взе и каза, че е доволен.
Ти си знаеш все пак.
vesodimov - специалист
вт юни 23, 2020 10:16 amИндианец написа:
Не съм им много разбирч, но ако не ти е любима и ли няма сантиментална стойност си купи по-добре нова.
В лидл чат пат има за 30 лева някъде.
Или в Кауфланд имаше едни оранжеви за 20лева.
Познат си взе и каза, че е доволен.
Ти си знаеш все пак.
Тя ми е един от първите подаръци от жената, ама чак пък сантименти ...
Понеже в момента си търся акумулаторен винтоверт и се сетих за нея. Ще я ползвам като обикновена отвертка. И без това има добър захват.
naster - майстор
Малко като във вица за руснака, който направил рекламация, че с новия бензинов трион можел да се реже по 20 кубика дърва на ден, а той само по 10 успявал. Търговците се спогледали: "Мале този ако я беше и запалил..."
vesodimov - специалист
вт юни 23, 2020 1:05 pmnaster написа:
Малко като във вица за руснака, който направил рекламация, че с новия бензинов трион можел да се реже по 20 кубика дърва на ден, а той само по 10 успявал. Търговците се спогледали: "Мале този ако я беше и запалил..."
Мда. Ама като не зарежда батерията ...
naster - майстор
Отваря се старата и се запоява нова клетка 3.7 волта литиево-йонна. Единствено, бих я зареждал под надзор, или да стане кабелна с едно старо зарядно от телефон.

Тема "Търся батерия за тази акумулаторна отвертка" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: