• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
dragozow - майстор
Да, Емаг са същите. Преди месец купих един хладилник, 699 лв и ваучер за 10%, 629 лв. На следващата седмица поглеждам, 899 лв и ваучер за 15% :)
Индианец - специалист
ср ное 11, 2020 11:40 amdragozow написа:
Да, Емаг са същите. Преди месец купих един хладилник, 699 лв и ваучер за 10%, 629 лв. На следващата седмица поглеждам, 899 лв и ваучер за 15% :)
Точно пък толкова скъпи неща от там не мисля, че ще взема.
Даже лаптоп гледах там, ама ме е шубе да купя от там заради гаранцията.
Само един винтоверт и комплект битове, а да и телефон на брат ми и с голям страх, да не се прецакат.
Само на винтоверта му изгоря подсветката и ще си сложа друг диод от запалка.
От крафтърите само някой ръчен инструмент или едно гедоре, на което съм хвърлил око, че ползвам едно за 10 лева, само, че му купих тресчотка на Bolter....
dragozow - майстор
ср ное 11, 2020 11:49 amИндианец написа:
ср ное 11, 2020 11:40 amdragozow написа:
Точно пък толкова скъпи неща от там не мисля, че ще взема.
Даже лаптоп гледах там, ама ме е шубе да купя от там заради гаранцията.
Само един винтоверт и комплект битове, а да и телефон на брат ми и с голям страх, да не се прецакат.
Само на винтоверта му изгоря подсветката и ще си сложа друг диод от запалка.
От крафтърите само някой ръчен инструмент или едно гедоре, на което съм хвърлил око, че ползвам едно за 10 лева, само, че му купих тресчотка на Bolter....
Няма проблем със скъпите неща, имат си преглед и гаранция. В акаунта ми сигурно има покупки за 10 000 лв от там. Въпроса е да гледаш цените и на друго място. Специално този хладилник, който купих за 629 лв в България струваше 799 лв на две три места. Беше такъв размер, че да влезе в дупката на стария и нямах много избор.
  • 1
  • 2

Тема "Отзиви за едни немски (ли са, не са ли) инстрименти." | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: