• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
lyubohar - майстор
Колега,а ти просто направи реклама на една фирма за инструменти под наем.
Нищо повече.Дал съм пример за тотален ремонт на празно жилище.
И след това с мече,когато има мебели и под,които трябва да се пазят.

И става въпрос за 85 квадрата жилище.А не 2 стенички.
Ти сметни колко квадрата стени и таван са това.

Моля не отговаряй,защото вече ще е спам.
stridata - специалист
пон мар 15, 2021 11:28 amlyubohar написа:
Колега,а ти просто направи реклама на една фирма за инструменти под наем.
Нищо повече.Дал съм пример за тотален ремонт на празно жилище.
И след това с мече,когато има мебели и под,които трябва да се пазят.

И става въпрос за 85 квадрата жилище.А не 2 стенички.
Ти сметни колко квадрата стени и таван са това.

Моля не отговаряй,защото вече ще е спам.
Ти направи реклама на себе си и нищо повече! Като изпръскаш с двете малки балончета и бояджииски пистолет жилище 85м2. ела ми се обади!
Тука сме да си помагаме. Фирмата не е за машини под наем, а за продажба на машини и нямам нищо общо с тях освен, че с тяхна помощ боядисахме 500м2. с наемане на машинка за 60лв. Фирмата е дадена за да улесним човека, Колега! Да те попитам ти какво точно му препоръча? Да си потърси руска прахосмукачка и буркан-пулвелизатор или стар немски компресор с 2 малки балончета отдолу и немски пистолет. Моля не отговаряй,защото вече ще е спам :-D
Извинявам се за офтопика, но като цяло този компресор става ли? Изглежда добре като цена и параметри (10 бара и 50 л), ще се ползва за полу-битови нужди - авто и други ремонти, леко боядисване, пистолети за пирони и т.н.
PIP - майстор
Аз имам подобен размер преносим компресор на друга марка, който вла4а по обекти за пистолети 23, 18 и 15g пирони и за това е екстра, за всико останало е малък.

По другия въпрос с боядисването на латекс - по принцип съм бил на големи обекти над 300м2 разгърната площ, където боядисват вси4ко с пистолет и става много добре, но пистолета с турбината са над 2.5к английски лири. Там работата е в опаковането и подготовката (като винаги :), боядисването е много бързо и ка4ествено. Подобни компресор4ета имат нула шанс за пръскане на латекс.
  • 1
  • 2

Тема "Компресор от LIDL става ли за боядисване на стени с латекс" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: