• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
vesodimov - специалист
Имам нужда от електрически саблен трион. За лично ползване. Рядко и ненатоварващо, но все пак виждам ползите от него. Може би НЕЩО ТАКОВА . Може и от външен сайт. Предпочитам DeWalt, но може и друго качествено.
zz_stefanov - майстор
Аз съм с тоя: https://www.onlinemashini.bg/elektriche ... 1575/40520 , добре работи, ползвам го рядко и ненатоварващо. Бяха икономисали смазката в механизма. Чешки райдър :)
vesodimov - специалист
Мерси за отговора.
ТОВА днес е на промоция. Мнение ?
ky-kyy - майстор
нед май 09, 2021 6:58 pmvesodimov написа:
Мерси за отговора.
ТОВА днес е на промоция. Мнение ?
Цената му е добра. Виждал съм, доста да работят с такова и са доволни. Аз лично ползвам Метабо ссе 1100, засега нищо не му се опряло, ако можеш да отделиш повечко парички, съм сигурен, че ще останеш и ти доволен.
dob4ii - специалист
Първо си купих един ейнхел за около 150лв, пощзвах го 2 години, много съм доволен. Сега имам и девалт на батерии и не виждам разлика в работата им освен, че единия е на ток другия на батерии.
vesodimov - специалист
Забравих да питам нещо важно: ножовете съвместими ли са ? Ако взема деволт мога ли от Практикер да си взема други ножове за желязо, дърво ... ?
ky-kyy - майстор
нед май 09, 2021 8:54 pmdob4ii написа:
Първо си купих един ейнхел за около 150лв, пощзвах го 2 години, много съм доволен. Сега имам и девалт на батерии и не виждам разлика в работата им освен, че единия е на ток другия на батерии.
Разликата между енхела, както и другите подобни китайчета и добрите марки машини, се усеща, когато почнех да работиш с нея по няколко часа, всеки ден. От една страна, издържа на 5-6 часа всекидневно натоварване, от друга не ти скапва ръцете. Иначе, по принцип всички режат, уж... ама ....нали....
vesodimov - специалист
Поръчах ТОВА . Дано фирмата е коректна и дано ножовете са съвместими.
resistbody - майстор
нед май 09, 2021 9:36 pmvesodimov написа:
Поръчах ТОВА . Дано фирмата е коректна и дано ножовете са съвместими.
Ножовете са стандарт, нещо като SDS... май си е баш такова
Изображение


ОФФ: Имам 5-6 триона(еднакви бош-ови), които не са с този захват, а със широк захват(лисича опашка) но ги ползвам за много специфична дейност и най са ми допаднали, спряни са от производство и изкупувам когато падне нещо на цена да има резервни и за части.. Също така на БлекЕнДекер скорпиото е със собствен захват...
vesodimov - специалист
Благодаря.
Като дойде ще му взема ножа и ще отида в някой от магазините да си купя и други.
Успешна седмица на всички !
  • 1
  • 2

Тема "Препоръчайте електрически саблен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: