• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
resistbody - майстор
нед май 09, 2021 10:34 pmvesodimov написа:
Благодаря.
Като дойде ще му взема ножа и ще отида в някой от магазините да си купя и други.
Успешна седмица на всички !
Купи си маркови ножове.. бош/девалт/макита .. кетайските реайдер и т.н. не карат... с един бош при ежедневна експлатация кара 3-6 месеца.. и след това като го бракувам дядката реже още се него... даже си ги преправям на ръчни триони и пак режат доволно...
vesodimov - специалист
пон май 10, 2021 12:48 amresistbody написа:
нед май 09, 2021 10:34 pmvesodimov написа:
Благодаря.
Като дойде ще му взема ножа и ще отида в някой от магазините да си купя и други.
Успешна седмица на всички !
Купи си маркови ножове.. бош/девалт/макита .. кетайските реайдер и т.н. не карат... с един бош при ежедневна експлатация кара 3-6 месеца.. и след това като го бракувам дядката реже още се него... даже си ги преправям на ръчни триони и пак режат доволно...
Благодаря. Така ще направя.
Междувременно се оказа, че на сайта на продавача го има, но в склада им го няма. И се очаква след няколко дни ... с нова цена. За мой късмет в em@g и днес е на промоция с промо код и крайната цена му излиза на 214,50 лв. И като го взема на фирма ... какво повече да иска човек. :partyman:
sian - специалист
Виж колко е гаранцията когато е на фирма.
vesodimov - специалист
вт май 11, 2021 3:35 pmsian написа:
Виж колко е гаранцията когато е на фирма.
Физическо лице по ЗЗП: 24 месеца
Търговец/ЮЛ/ЕТ: 12 месеца
пишман_майстор - майстор
Хубав трион. Имал съм го , после си взех 310-ка. При втория обаче имам две забележки: кабела ми бе с недостатъчна дължина, ок смених го, но куфара е малък да го събере, едвам го навивам и затварям капака му и второ е малко бавна смяната на нож. Налага се да махам ограничителя и да "докарам" захвата да излезе навън максимално. Не е като стария ми с палец отстрани и смяната е по-бърза.
Всичко останало- добре, мощност , масивен, няма спиране.
vesodimov - специалист
вт май 11, 2021 7:59 pmпишман_майстор написа:
Хубав трион. Имал съм го , после си взех 310-ка. При втория обаче имам две забележки: кабела ми бе с недостатъчна дължина, ок смених го, но куфара е малък да го събере, едвам го навивам и затварям капака му и второ е малко бавна смяната на нож. Налага се да махам ограничителя и да "докарам" захвата да излезе навън максимално. Не е като стария ми с палец отстрани и смяната е по-бърза.
Всичко останало- добре, мощност , масивен, няма спиране.
Благодаря. Вече съм му набелязал и първата задача - ще ми помогне да си направя дървено магаре. Чакам с нетърпение.
ivo_binev - напреднал
С точно ей тоя трион , си направих покрива на къщата :-D - от до .
  • 1
  • 2

Тема "Препоръчайте електрически саблен трион" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: