• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
ZEDYCUS - майстор
Не, даже по лесно можеш да скъсаш винт ако завиваш винта в твърдо дърво без предварително разпробиване. Но има вероятност да строшиш и накрайника. В метал и самонарезни , ако не се внимава на 2-3 удар до достигане на главата до повърхността се троши накрайника.
EDI - майстор
Импакта -18 v Ейнхел го ползвам само за по-тежка работа-гайки от М8 нагоре и винтове за дърво - от 5х120 нагоре.Всичко друго винтоверта.
Chefo77 - майстор
Избирай импакта по това дали има регулиране чрез спусъка (както казаха) и по това какво друго имаш като акумулаторно оборудване. Глупаво е да имаш окомплектовка на Макита и да вземеш само импакт с батерия и зарядно, на Бош да речем. Четките изобщо не са ти обект на размисъл, имат касателство най-вече към издържливостта на батерията (не те касае) и някоя и друга екстра (софтуерно превключване на скоростите, различно управление на лампата и т.н.).
Buliviv - специалист
чет юни 03, 2021 8:00 amChefo77 написа:
Избирай импакта по това дали има регулиране чрез спусъка (както казаха) и по това какво друго имаш като акумулаторно оборудване. Глупаво е да имаш окомплектовка на Макита и да вземеш само импакт с батерия и зарядно, на Бош да речем. Четките изобщо не са ти обект на размисъл, имат касателство най-вече към издържливостта на батерията (не те касае) и някоя и друга екстра (софтуерно превключване на скоростите, различно управление на лампата и т.н.).

Аз съм на същото мнение и подкрепям напълно.
Четките са последен проблем. Едва ли ще ги износиш преди батерията да се предаде, така че най - рентабилно е всичко да е на една марка.
Пък четки колкото искаш, предлагат се.
За мен разлика четков /безчетков може да усетиш, ако дейността ти е свързана цял ден да не пускаш верта или импакта.
  • 1
  • 2

Тема "скорости на импакт драйвер?" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: