• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
infomar
Не съм свалял четки до сега а вече се налага...
Прикачен файл:
Snap245.jpg
Прикачен файл:
Snap246.jpg
iliya_i - майстор
На лявата снимка се вижда спираловидна пружинка. Издърпай края който влиза зад четката с тънка отвертка. Леко го отместваш настрани и четката си излиза.

Прикачен файл

Snap246.jpg
infomar
Досетих се. Развива се болтчето и целият блок излиза.
Благодаря много.
Виждам, че медната жица е захваната за единият край с болче, а другият е свободен. Не трябва ли другият да е захванат за четката, или в конкретният случай се е скъсал в мястото на захващането към четката? И на двете четки е така.
angelfilev - специалист
пон юли 12, 2021 9:01 pminfomar написа:
Досетих се. Развива се болтчето и целият блок излиза.
Благодаря много.
Виждам, че медната жица е захваната за единият край с болче, а другият е свободен. Не трябва ли другият да е захванат за четката, или в конкретният случай се е скъсал в мястото на захващането към четката? И на двете четки е така.
Свободният край на проводника е бил съединен с четката. Откъснат е по някаква причина, а не е трябвало да се прави.
MamaMy - майстор
Четките са се измъкнали защото са с автоматично изключване при свършване. Отдолу колектора е изпилил лепилния слой който ги държи.
infomar
И аз си мислех, че трЕба да е захваната за графита, ама пусти китайци, знам ли каква космическа технология са измислили.
Благодаря на всички за отговорите.
Гледам, че няма четки за този модел (9782 - от едната страна с отвор за болтче), да се предлагат, а е доста разпространен. Ще търся. С питане до ... се стига.
torbalan - Дървен философ
Четките ги търси по размери.
Andri01 - майстор
Ти не беше ли от Варна? Магазин до "Гюрлата", на паркинга.
infomar
Живея до Плевен.
Ще разпитвам.
vlax - майстор
вт юли 13, 2021 9:59 aminfomar написа:
Живея до Плевен.
Ще разпитвам.
infomar отиваш в Пле-ер ООД в Плевен,качваш се на втория етаж и веднага в ляво след вратата има табло с най-различни четки.Носи си старата за да сравниш.Записваш номера под твоята четка,плащаш,взимаш ги и излизаш и черпиш една виртуална бира.
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Как се свалят четки на ъглошлайф SKIL - 2400 W" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: