• 1
  • 2
Ел. инструментите. Консумативи.
Lisko - майстор
вт сеп 14, 2021 11:59 pmchapara написа:
Аз се замислих кога ще ги стигнем Американците, в т.ч. Канадците, ама докато имаме агенти да ги дърпат към дъното, все пак имаме шанс да не си заврем чистачките👍😁😁😁

Има си хас, нали сме на всеки километър :-D
Не е за вярване на какви далечни места съм срещал нашенци, включително и случайно.


Как да разбера дали не съм сложил прекалено много грес?
gogo7777 - майстор
Ами не се слага много....дори когато е много пречи....загрява. Как да ти кажа колко....примерно 1/4 от него напълни с грес.
Lisko - майстор
смазах, затворих, работи като нов :supz:

Благодаря!
Soviet_Soldier - специалист
вт сеп 14, 2021 11:51 pmLisko написа:
Даже нов лагер не ми се търси. Ще сложа този с греста и ако пак се спече (а първия път изкара едно 10 години) току виж съм изхвърлил цялата машинка. Нали трябва и да подкрепяме икономиката.
:-)
Благодарение на това мислене в океана има остров от боклуци с размерите на Австралия едва ли не.
https://spisanie8.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%83 ... D1%8F.html
radius - майстор
Е да, ама Лиско си направи машинката, предполагам не е към него, но така изглежда.
Lisko - майстор
Работи, да, днес я ползвах.
Но и по-принцип не съм съгласен че "благодарение на такова мислене".
Много хора не могат да си поправят нещата. А за много неща даже и няма майстори а ако има се оказва че не е изгодно да се поправи, а да се купи ново. При това положение какво е виновен потребителя?
И какво е виновен потребителя когато надлежно си изхвърля разделно нещата, а после фирмата която ги събира, вместо да ги преработи ги хвърля я на бунище, я в друга държава на бунище, я в морето.
  • 1
  • 2

Тема "смазване на лагер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: